Naujojo Pietų Velso valstijos Australijoje premjeras: labai didžiuojuosi savo stipriu krikščionišku tikėjimu

Neseniai rašėme apie pamaldų kataliką Dominic Perrottet (Dominikas Perrotetas), kuris tapo 46 –uoju Naujojo Pietų Velso valstijos premjeru. Jis nevengia kalbėti apie tikėjimą ir jo svarbą savo gyvenime, pasisako prieš abortus ir teigia, kad „balsuoja pagal sąžinę“. Naujasis premjeras atvirai sako, kad, nepaisant kritikos, didžiuojasi savo stipriu krikščionišku tikėjimu bei konservatyvumu.

D. Perrottet 2019 m. balsavo prieš abortų dekriminalizavimą ir perspėjo šio teisės akto šalininkus, kad jie yra „klaidingoje pusėje“.

Tuo metu jis sakė, kad negali pritarti įstatymams, kurie sustabdo „negimusio vaiko širdies plakimą“.

„Man svarbus tikėjimas ir mano požiūris, kai kalbama apie tokius klausimus – mes visada balsuojame pagal sąžinę“, – yra sakęs D. Perrotetas.

Taip pat jis pridūrė: „Žmonės neturėtų būti išstumiami iš viešojo gyvenimo dėl to, kad turi krikščionišką tikėjimą“.

Premjeras „Sky News Australia“ sakė, kad nepaprastai didžiuojasi savo krikščioniškuoju tikėjimu, ir kad kritika jo atžvilgiu dėl per didelio konservatyvumo yra nepagrįsta.

Ne visi džiaugiasi premjero konservatyvumu

„Savo religinėmis pažiūromis ir krikščioniškuoju tikėjimu nepaprastai didžiuojuosi, kaip ir daugelis žmonių visoje mūsų valstijoje“, – sakė D. Perrotetas.

„Tai yra kažkas, kas man, kaip ir daugeliui žmonių, yra asmeniška, ir manau, kad tai nepaprastai svarbu. Gyvename įvairialypėje visuomenėje“, – pabrėžė jis.

„Manau, kad kai kuri kritika, susijusi su šia įvairove, yra nepagrįsta, ir man patinka mūsų valstija, jos įvairovė, daugiakultūrinė bei religinė aplinka. Įvairovė turėtų būti švenčiama. Ji neturėtų būti kritikuojama“, – kalbėjo jis interviu metu.

„Žmonės turėtų vertinti kitus pagal tai, kas jie yra, ką sako, o ne pagal kažkokius religinius kriterijus, ir labai didžiuojuosi savo stipriu krikščionišku tikėjimu.“

Kviečiame žiūrėti vaizdo įrašą anglų kalba.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis