N. Youngas apkaltino „Spotify“ meluojant apie vakcinas ir ištrynė iš jos savo muziką

ŠaltinisAFP-BNS

Kanadietis dainininkas Neilas Youngas (Nilas Jangas) užsispyrė ir ištesėjo pažadą pašalinti savo muziką iš kol kas visoms nuomonėms atviros „Spotify“, pareikalavęs šios muzikos įrašų platformos pasirinkti arba jį, arba tinklalaidininką Joe Roganą (Džo Roganą).

Legendinis tokių dainų kaip „Heart of Gold“ ir „Harvest Moon“ atlikėjas šią savaitę paskelbė atvirą laišką ir jame apkaltino „Spotify“ „skleidžiant melagingą informaciją apie vakcinas ir taip potencialiai lemiant mirtis“. Subjektyvus kaltinimas susijęs su populiarių J. Rogano tinklalaidžių, kurių klausomasi milijonus kartų, skelbimu.

Trečiadienį N. Youngas savo interneto svetainėje paskelbė antrą laišką ir padėkojo savo įrašų kompanijai „Warner’s Reprise Records“ už paramą „tiesos vardan“.

Dainininkas mano, kad „Spotify“ skleidžia „dezinformaciją“

Pasak dainininko, pajamos iš „Spotify“ sudaro 60 proc. jo pajamų iš muzikos srautinio atsisiuntimo visame pasaulyje.

Tačiau N. Youngas nusprendė, kad atsisakyti šios platformos verta: „Spotify“ tapo gyvybei pavojingos dezinformacijos apie COVIDą vieta. Už pinigus parduodamas melas.“

„Supratau, kad negaliu toliau remti SPOTIFY… dezinformacijos muziką mėgstančiai publikai“, – rašė jis.

N. Youngo muzikos platformoje turėjo nelikti trečiadienį vakare, rašė laikraštis „The Wall Street Journal“, pirmasis pranešęs, kad šis sprendimas patvirtintas.

N. Youngas šioje populiarioje srautinio siuntimo platformoje turėjo 2,4 mln. sekėjų ir daugiau kaip 6 mln. klausytojų per mėnesį.

J. Roganas – populiarus „Spotify“ tinklalaidininkas

J. Roganas turi ilgalaikę išskirtinę sutartį su „Spotify“, kaip pranešama, 100 mln. dolerių (88,7 mln. eurų) vertės, ir daugybę sekėjų.

J. Roganas ragina neskiepyti jaunimo ir propaguoja ivermektino vartojimą COVID-19 gydyti, apie kurį jau žinoma visame pasaulyje.

Trečiadienio pareiškime, kurį cituoja JAV žiniasklaida, „Spotify“ sakė: „Norime, kad „Spotify“ vartotojams būtų prieinami visa pasaulio muzika ir garso turinys. Tai neatsiejama nuo didelės atsakomybės derinti klausytojų saugumą ir kūrėjų laisvę. Vykdome detalią turinio politiką ir nuo pandemijos pradžios esame pašalinę daugiau kaip 20 tūkst. tinklalaidžių epizodų, susijusių su COVID-19.“

„Spotify“ sulaukė dainininko kritikos ir dėl garso

„Apgailestaujame dėl Neilo sprendimo pašalinti savo muziką iš „Spotify“, bet tikimės netrukus jį vėl priimti“, – sakoma pareiškime.

„Rockin’ In The Free World“ atlikėjas jau ne pirmą pašalina savo muziką iš „Spotify“. 2015-aisiais jis tai padarė dėl problemų, susijusių su garso kokybe.

Savo naujausiame laiške N. Youngas vėl kritikavo „Spotify“ garsą ir sakė, kad kompanija „toliau prekiauja žemiausia kokybe“.

„Netrukus mano muzika toliau gyvuos geresnėje vietoje“, – pridūrė jis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

6 KOMENTARAI

  1. Gėda skaityti tokius straipsnius ir gėda juos rašantiems… jokie jūs ne krikščioniškas dienraštis, o neokomunizmo klapčiukai. Jei perspauzdinate kokios nors bbc ar cnn straipsnius tai bent nora kažkiek objektyvumo įdėkite nuo savęs…
    Pas Joe Rogan spotify yra interviu su vienu iš mRNR vakcinų kūrėju dr. Robert Malone… jį siūlau paklausyti ir propogandistui išvertusiam parašiusiam šitą straipsnį…
    Viso gero dienrašti, išmetamas iš bookmarkų

  2. Jauni žmonės klausia, kas tas Youngas, o pasiklausę poros dainų pradžių nuleidžia jį į muzikos istoriją. Dead Man muzikinis takelis turi daugiau substancijos šiandien, nei jo likusi kūryba.

  3. Siaip jau Spotify savo inciatyva to nusususio komunisto dainas išmetė, kai jis gaidžio poza atsistojo. Seneliui šokas buvo.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte