Mirė vienas garsiausių pasaulio pastorių Davidas Yonggi Cho

Rugsėjo 14 d., Seulo (Pietų Korėja) ligoninėje po to, kai nuo praėjusių metų buvo gydomas nuo smegenų kraujavimo į amžinybę iškeliavo pastorius Davidas Yonggi Cho (Deividas Jongi Čio).

Jis buvo didžiausios evangelikalų pasaulyje Joido bažnyčios (Dievo Asamblėjos) įkūrėjas.

Davidas Yonggi Cho gimė 1936 m. vasario 14 d., budistų šeimoje. Prasidėjus 1950–53 m. Korėjos karui, jo šeima persikėlė į pietinį Busano uostamiestį. Yra žinoma, kad jis įtikėjo Dievu būdamas 17 metų, kai jam buvo diagnozuota mirtina tuberkuliozės forma.

1956 m. įstojo į Seulo „Full Gospel College“ studijuoti teologijos. Baigęs mokslus 1958 m., jis atidarė palapinės bažnyčią Seulo šiaurės vakaruose, kuri vėliau persikėlė į sostinės finansinį rajoną, kad taptų Pilnosios Evangelijos bažnyčia, turinčią daugiau nei 700 tūkst. pasekėjų.

Būtent šioje bažnyčioje išsivysto Pilnos Evangelijos mokymas paplitęs daug kur pasaulyje (taip pat ir Lietuvoje per „Tikėjimo žodžio“ bendriją). Lietuviškai 1997 m. yra išleista jo knyga „Ketvirtasis išmatavimas“.

Pasak jo įkurtos bažnyčios pareigūnų, jo laidotuvės įvyks šeštadienį Seulo centre esančioje Yoido Full Evangelijos bažnyčios didžiojoje salėje po kelių dienų gedulo.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis