Milijardierius Elonas Muskas sutinka su Jėzaus mokymu – tai didelė išmintis

Technologijų verslininkas Elon Musk (Ilonas Maskas) nėra religingas žmogus. Tačiau neseniai duodamas interviu populiariam krikščioniškam tinklalapiui „The Babylon Bee“ („Babilono Bitė“) Teslos“ vadovas pasidalijo mintimis apie Jėzų.

Garsusis milijardierius, 2002 m. įkūręs „SpaceX“, praėjusį mėnesį pasirodė „The Babylon Bee“ tinklalaidėje. Jis susitiko išsamiam interviu su organizacijos generaliniu direktoriumi Seth Dillon (Setu Dilonu), vyriausiuoju redaktoriumi Kyle Mann (Kailu Menu) ir kūrybos direktoriumi Ethanu Nicolle (Itanu Nikolu).

Paskutinės tinklalaidės klausime E. Nicolle paklausė Musko, ar jis priims Jėzų Kristų kaip savo „asmeninį Viešpatį ir Gelbėtoją“.

Tada Muskas įsiterpė: „Kaip atsitiko, kad laidą rengiame sekmadienį? Kodėl jūs, pagonys, nesate bažnyčioje? Dievas sakė nedirbti sekmadieniais, gerai. Už tai jūs keliausite tiesiai į pragarą.“

Nikolle tęsė: „Kad ši bažnyčia taptų bažnyčia, norėtume paklausti, ar negalėtumėte padaryti mums greito darbo ir priimti Jėzų kaip savo Viešpatį ir Gelbėtoją?“ E. Muskas sakė, kad gerbia ir pritaria „Jėzaus propaguotiems principams“, tokiems kaip atleidimas ir „elgesiui su žmonėmis taip, kaip norėtumėte, kad būtų elgiamasi su mumis.“

E. Muskas sakė, kad gerbia ir pritaria Jėzaus propaguotiems principams…

„Tokie dalykai, kaip atsukti kitą skruostą, yra labai svarbūs, priešingai nei akis už akį. Akis už akį palieka visus aklus“, – tvirtino E. Muskas. „Kaip pasakytų Einšteinas – aš tikiu Spinozos Dievu“, – sakė jis.

E. Muskas turėjo omenyje citatą, kurią, kaip manoma, 1921 m. sinagogoje Niujorke pasakė Albertas Einšteinas. Einšteinas buvo cituojamas: „Aš tikiu Spinozos Dievu, kuris atsiskleidžia tvarkingoje to, kas egzistuoja, harmonijoje, o ne Dievu, kuris rūpinasi žmonių likimais ir veiksmais.“

Tinklalaidės vedėjai džiaugėsi E. Musko atsakymu, nes verslininkas baigė savo komentarą sakydamas, kad jis bus išgelbėtas. „Bet jei Jėzus gelbsti žmones, tai reiškia, kad aš Jam netrukdysiu. Žinoma, aš būsiu išgelbėtas. Kodėl gi ne?“ – pareiškė E. Muskas.

Tinklalaidės vedėjai džiaugėsi Musko atsakymu, nes verslininkas baigė savo komentarą sakydamas, kad jis bus išgelbėtas.

„Manau, kad jis ką tik pasakė taip, – pareiškė Nicolle. – „Mes jį turime.“ Pietų Afrikoje gimęs E. Muskas taip pat sakė, kad vaikystėje buvo pakrikštytas ir priimdavo komuniją.

Anksčiau kalbėdamas apie savo projektą „Space X“ po to, kai 2020 m. kapsulė „Dragon“ baigė nusileidimą Meksikos įlankoje, „SpaceX“ vyriausiasis inžinierius ir generalinis direktorius atskleidė, kad meldėsi. „Nesu labai religingas, bet meldžiausi už tai“, – vienoje savo kalbos vietoje sakė E. Muskas.

E. Muskas dažnai apibūdinamas kaip ateistas arba agnostikas. 2013 m. per interviu su aktoriumi Rainn Wilson (Reinu Vilsonu) jis buvo paklaustas, ar ką nors garbina. Jis atsakė, kad „iš tikrųjų nieko negarbina“, bet atsidavė „žmonijos pažangai naudojant technologijas“.

Paklaustas, ar meldžiasi, E. Muskas atsakė, kad nesimeldė net tada, kai beveik mirė nuo maliarijos. Neaišku, ar jo įsitikinimai pasikeitė.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Elonas yra žydas, tai jis nedirbti turi šeštadieniais, o mes galim dirbti ir nedirbti kada tik norim, nes mes ne žydai 😉 Teneįsižeidžiai visi žydukai 😀

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte