Meksikoje galimai užfiksuotas eucharistinis stebuklas (vaizdo įrašas)

ŠaltinisCNA

Gvadalacharos arkivyskupija kol kas nekomentuoja įspūdingo įvykio mažoje Meksikos bažnyčioje.

Socialiniuose tinkluose plintančiame vaizdo įraše, regis, užfiksuotas eucharistinis stebuklas, įvykęs mažoje Meksikos bažnytėlėje. Prastos kokybės filmuotoje medžiagoje atrodo, kad adoracijos metu Švč. Sakramentas monstrancijoje tarsi vibruoja, išlaikydama širdies plakimo ritmą. Gvadalacharos arkivyskupija dar nepateikė pareiškimo dėl šio įrašo.

vaizdo įrašas buvo įrašytas 2022 m. liepos 23 d. Rožinio Dievo Motinos parapijoje Meksikos Chalisko valstijoje. Įrašą padarė parapijiečiai, pastebėję reiškinį. Teigiama, kad reiškinys truko nuo 20 iki 30 sekundžių.

Eucharistinės adoracijos pamaldoms vadovavo argentinietis kunigas tėvas Carlosas Spahnas (Karlosas Spajnas), kuris išplatino pareiškimą dėl vaizdo įrašo. Jis teigia, kad socialiniuose tinkluose paskelbtas vaizdo įrašas yra autentiškas ir kad jis beveik iš karto surinko medžiagą iš parapijiečių, kurie nufilmavo šį atvejį, „kad jie jo nepakeistų ar dar ką nors“.

Tėvas Spahnas paaiškino: „Kai atsistojau eiti į zakristiją, prasidėjo šis įvykis.“ Kunigas tęsė: „Kai kurie žmonės tai matė [ir] negalėjo patikėti tuo, ką mato, ir mes turime bent du filmuotos medžiagos fragmentus.“

Tėvas Spahnas atsargiai pažymėjo, kad šio atvejo neskelbia eucharistiniu stebuklu, nes neturi tam įgaliojimų. Vis dėlto jis buvo tvirtai įsitikinęs, kad filmuota medžiaga yra tikra ir neiškraipyta. Jis pažymėjo, kad gali būti, jog Bažnyčia niekada nepripažins šio įvykio stebuklingu.

„Su arkivyskupija dėl to nebuvo konsultuojamasi, nes mes tik pravažiavome pro šalį; dabar esu kitoje vyskupijoje, kur pamokslauju“, – sakė jis ir paaiškino, kad vietinis kunigas galės ieškoti „žmonių, kurie pasirašytų ir paliudytų tai, ką matė, ir šiuos dokumentus bus galima nusiųsti atitinkamam asmeniui“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

7 KOMENTARAI

  1. Ateina mūsų Viešpats Jėzus Kristus jisai nori mus perspėti kad baigtis karas o įsivyrautų taiką nes kažkas negerai labai yra žmonių negeru gyminaiciai nepažįsta artimųjų brolis brolį žudo ne taip yra duota mūsų žemėje turėtume visas klaidas ištaisyti tai prašo mūsų milimiausias pats Viešpats jeigu mes ir matome stebuklus tai jei norime visada jo veidą matyti reikėtų melstis ir baigti kariauti

  2. Garbinkime Sv. Sakramentą, mūsų Viespaties Jėzaus Kristaus, tikrąjį kūną ir kraują, dabar ir visados ir per amžius. Amen. ♥

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte