LŠS: atsisakymas suderinti protesto akciją yra politinis sprendimas

Lietuvos šeimų sąjūdžio” (toliau LŠS) informuoja, kad organizuotai akcijai prie Seimo, kurioje protestuojama prieš privalomąjį testavimą darbuotojų lėšomis, galimybių pasą ir reikalaujama Vyriausybės atsistatydinimo, buvo išduotas Vilniaus miesto savivaldybės suderinimas iki gruodžio 22 dienos 16 valandos. LŠS nutarus akciją tęsti, savivaldybei buvo pateiktas naujas prašymas dėl protesto akcijos pratęsimo iki kitų metų sausio 16 dienos.

„Nusiuntus šį prašymą į oficialų Vilniaus miesto savivaldybės elektroninį paštą, kuriuo visada teikdavome prašymus dėl protestų derinimo, LŠS laiškas buvo dvi dienas atmetamas, nepristatomas adresatui „dėl serverio gedimų” ir todėl neregistruojamas. Pasiuntus prašymą tiesiogiai atsakingai darbuotojai, jis buvo pristatytas, tačiau oficialiai užregistruotas vis tiek tik po dviejų dienų”, – pasakojama LŠS pranešime.

LŠS gavo savivaldybės administracijos atsakymą, kuriame nurodyta, kad prašymas dėl protesto suderinimo atmestas dėl to, kad jis pateiktas per vėlai, nesilaikant Susirinkimų įstatyme nurodyto termino.

Sąjūdis teigia, kad prašymui patenkinti nereikėjo jokios papildomos informacijos ir esminio nagrinėjimo, nes tai buvo tiesiog prašymas pratęsti jau vykdomą ir legalų protestą, kurio visos aplinkybės, atsakingi asmenys ir tikslai jau žinomi ir jokių pažeidimų per tris savaites nebuvo.

„Atsižvelgdami dar ir į tai, kad kai kurioms provaldiškoms organizacijoms suderinimai viešiems susirinkimams išduodami kitą rytą, gavus vėlai vakare parašytą prašymą, net neabejojame, kad atsisakymas suderinti LŠS protesto akciją remiantis prašymo pateikimo termino nesilaikymu yra politinis sprendimas”, – drąsiai teigia sąjūdiečiai.

„Mes nesuteiksime priešiškai žmonėms nusiteikusiai valdžiai malonumo, nepažeidinėsime net ir tokių nelogiškų, politizuotų savivaldybės sprendimų ir nesiųsime savo narių vien tam, kad jiems būtų išrašinėjamos administracinės baudos. Per šalčius išsekę ir pavargę žmonės, kuriems esame nuoširdžiai dėkingi, nusipelno sutikti Šventas Kalėdas savo šeimose”, – pasakojama pranešime.

Dėl protesto akcijos prie Seimo pratęsimo pateiktas naujas prašymas Vilniaus miesto savivaldybei ir, gavus suderinimą, ji bus nedelsiant atnaujinta, teigia sąjūdiečiai. Apie tai LŠS pateis informaciją vėliau.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte