Likus dienoms iki popiežiaus vizito, Vatikano pasiuntiniui Irake nustatyta COVID-19

ŠaltinisAFP-BNS

Likus kelioms dienoms iki popiežiaus Pranciškaus istorinio vizito į Iraką, Vatikano ambasadoriui šioje šalyje Mitjai Leskovarui nustatytas koronavirusas, sekmadienį agentūrai AFP pranešė du pareigūnai.

„Taip, jo testas yra teigiamas, tačiau tai neturės įtakos vizitui“, – sakė apie popiežiaus planus informuotas vienas Irako pareigūnas.

Nuncijaus užsikrėtimo faktą patvirtino ir vienas italų diplomatas.

Nuncijus M. Leskovaras pastarosiomis savaitėmis keliavo po Iraką, rengdamasis ambicingam popiežiaus vizitui, kurio metu ketinama aplankyti šiaurėje esantį Mosulą, piligrimų lankomą Nadžafą bei pietinį Uro miestą.

Užsienio kelionių metų popiežiai paprastai apsistoja nuncijaus rezidencijoje, tačiau Irako pareigūnai dėl saugumo priežasčių kol kas nenurodė, kur vizito metu apsistos Pranciškus.

Pastaruoju metu Irake daugėjo užsikrėtimo koronavirusu atvejų. Šalies Sveikatos apsaugos ministerija dėl to kaltina šalyje sparčiau plintančią britiškąją viruso atmainą.

Verta paminėti, kad popiežius Pranciškus, Vatikano darbuotojai ir su pontifiku keliaujančios kelios dešimtys tarptautinių žurnalistų jau yra paskiepyti nuo koronaviruso.

Vakcinavimo programa Irake dar tik turėtų būti pradėta.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis