„Lietuvos šeimų sąjūdį” bandoma panaudoti politiniams tikslams, sako asociacijos vadovas

„Lietuvos šeimų sąjūdis” (toliau LŠS) išplatino viešą pranešimą, kuriame teigiama, kad asociacijos vardu bandoma pasinaudoti politiniais tikslais. Asociacijos vadovas Raimondas Grinevičius neigia šią informaciją.

R. Grinevičius pranešime teigia, kad „pastaruoju metu intensyvėja pasirengimas būsimiems Seimo rinkimams, kuriasi naujos partijos ir politinės organizacijos, savo veiklą atnaujinti imasi senieji politiniai dariniai. Lietuvos šeimų sąjūdis sveikina piliečių iniciatyvas laisvai burtis į asociacijas ir organizacijas, ginti savo interesus ir imtis politinės veiklos”.

Tačiau asociaciją vis dažniau pasiekia informacija, kad kai kurių partijų lyderiai ir atstovai susitikimuose su žmonėmis teikia klaidingą informaciją, esą LŠS šiuose politiniuose žaidimuose vienu ar kitu būdu dalyvauja, jiems pritaria ar netgi remia. „Taip pat yra ir kitų bandymų panaudoti Lietuvos šeimų sąjūdžio vardą įvairių politinių darinių interesais”, – pranešime sako R. Grinevičius.

Asociacijos vadovas neigia, kad LŠS yra kaip nors susijęs su politine veikla. „Lietuvos šeimų sąjūdis buvo, yra ir bus nepolitinė, nepriklausoma nuo bet kokių politinių partijų piliečių asociacija ir politinių užkulisinių susitarimų su politinėmis partijomis nerengia”, – sako jis.

Be kita ko, pranešime asociacija žada: „Ginsime šeimų interesus, Konstituciją, ir dirbsime Lietuvos piliečių labui kaip visuomeninis judėjimas”.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte