Lietuvos evangelikai reformatai: mūsų durys visiems atviros

Lietuvos evangelikai reformatų bažnyčia išplatino pareiškimą, kurį pasirašė jos vadovas Generalinis superintendentas kun. Raimondas Stankevičius, pritarus Lietuvos evangelikų reformatų Konsistorijai ir Dvasininkų sesijai. Šiuo pareiškimu ši bažnyčia paskelbė, kad netaikys „galimybių paso” savo susirinkimuose. Skelbiame visą pareiškimo tekstą.

Jėzaus Kristaus Evangelija skirta visiems žmonėms: vyrams ir moterims, jauniems ir seniems, vargšams ir turtuoliams, sveikiems ir sergantiems. Kadangi Bažnyčia pašaukta malonės žinią paskelbti visai žmonijai, krikščionių bažnyčiose yra laukiami visi – ir pasiskiepiję, ir nepasiskiepiję žmonės.

Ypač šios krizės metu mūsų durys atviros visiems, nes Bažnyčia yra ligoninė visoms sieloms, kaip sakė Bažnyčios tėvas Jonas Auksaburnis. 

Būdami visuotinės Kristaus Bažnyčios dalis, tvirtiname savo ištikimybę Dievo paliepimui burti tikinčiuosius ir kviesti visus ieškančius bei norinčius gyventi su Jėzumi Kristumi.

Esame dėkingi už LR Konstitucijoje garantuojamą teisę laisvai skelbti Kristaus mokslą, atlikti savo apeigas bei laisvai tvarkytis pagal savo kanonus ir statutus (žr. 43 str.).

Gerbiame valstybės vadovus (1 Pt 2,17), meldžiamės už pilietinės valdžios tarnautojus (1 Tim 2,1–2) bei raginame juos ištikimai vykdyti Dievo valstybei paskirtą funkciją (Rom 13,4).

Esame pasiryžę tęsti visas religines apeigas, sielovadą ir mokymą bendruomenių patalpose bei privačiuose tikinčiųjų namuose laikydamiesi higienos ir saugumo priemonių.

Suvokiame savo atsakomybę šiais įtemptais laikais veikti dar ryžtingiau vardan doros, santarvės ir susitaikymo.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte