Lietuvos evangelikai reformatai išreiškė poziciją dėl Stambulo konvencijos

Lietuvos evangelikų reformatų Konsistorija (sinode renkama Bažnyčios vykdomoji administracinė institucija, sudaryta iš kunigų ir pasauliečių – Laikmetis.lt red. past.) vasario 27 d. posėdyje nusprendė pareikšti Bažnyčios poziciją dėl rengiamos ratifikuoti Stambulo konvencijos ir kovo 1 d. išplatintame tekste kreipėsi į Lietuvos Respublikos prezidentą, Lietuvos Respublikos Seimą ir visus šalies tikinčiuosius. Kreipimąsi pasirašė pasaulietinis Sinodo (Lietuvos evangelikų reformatų aukščiausioji bažnytinės savivaldos institucija – Laikmetis.lt red. past.) kuratorius, Konsistorijos prezidentas Nerijus Krikščikas ir generalinis superintendentas kunigas Raimondas Stankevičius.

Lietuvos evangelikų reformatų Konsistorijos pozicija apie Europos Tarybos Konvencijos (Stambulo konvencija) dėl smurto prieš moteris ir smurto šeimoje prevencijos ir kovos su juo ratifikavimą:

  • Mes smerkiame bet kokį smurtą  moterų, vyrų ar vaikų atžvilgiu.
  • Mes nepritariame Stambulo konvencijos ratifikavimui.
  • Mes norime turėti teisę išpažinti tikėjimą ir vertybes, kurias mums išdėsto Dievas savo Žodyje (Biblijoje) ir kurį mes pagal savo išpažįstamą tikėjimą interpretuojame per reformatiškos teologijos perspektyvą.

Todėl, tuo metu, kai Seime bus svarstomas Stambulo konvencijos ratifikavimo klausimas, kviečiame visus tikinčiuosius į visuotinį pasninką* ir maldą:

  • kad Viešpats užkirstų kelią Jo Bažnyčios persekiojimams.
  • kad Dievas parodytų gailestingumą mūsų tautai ir neleistų politinėms ideologijoms iškreipti Dievo suformuotą šeimos instituciją bei leistų mums auklėti savo vaikus pagal Jo Žodį, t.y. krikščionišką mokymą.
  • kad Dievas neužkietintų valdžioje esančių žmonių širdžių ir suteiktų jiems sąžinės bei išminties priimti tautai ir jos šeimoms teisingus sprendimus.

 * visuotinio pasninko konkrečios rekomendacijos bus paskelbtos po dvasininkų sesijos (konsultacijų).

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte