LGBT aktyvistai: mes ateiname jūsų vaikų

Kai „pasididžiavimo mėnuo” jau praeityje, įdomu apžvelgti, kaip toli pastaruoju metu pažengė neapykanta prigimtinei šeimai.

Neseniai pasirodė prieštaringai vertinamas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuoti neseniai JAV vykusiame gėjų renginyje dalyvavę aktyvistai, skanduojantys: „Mes ateiname jūsų vaikų”.

Kritikuojant tai, kas prilygsta grasinimui tėvams, liberali žiniasklaida teigė, kad ši frazė yra ironiška ir skirta neigiamiems stereotipams laužyti, ir rodė atsainų požiūrį į tariamus juokelius apie vaikų žalojimą ar tėvų teisių pažeidimą, kurio ta pati žiniasklaida greičiausiai netaikytų politiškai nekorektiškiems juokeliams.

Tačiau, atsižvelgiant į tokius reiškinius kaip “drag queen story” laikas ir valstybinių mokyklų mokymo programos, į kurias, nepaisant tėvų nepritarimo, įtraukiamos seksualinės temos, šis šūkis, atrodo, atitinka tikrovę.

Pasak ilgamečių eitynių dalyvių ir gėjų teisių aktyvistų, skanduotė “ateisiu dėl jūsų vaikų” gėjų paraduose naudojama jau daugelį metų

Pasak ilgamečių eitynių dalyvių ir gėjų teisių aktyvistų, skanduotė “ateisiu dėl jūsų vaikų” gėjų paraduose naudojama jau daugelį metų, ir tai yra vienas iš daugelio provokuojančių posakių. Ir šiuo atveju, pasak jų, dešinieji aktyvistai, pasinaudoję vienu vaizdo įrašu, pasinaudojo iš konteksto ištraukta pastaba, kad dar labiau stigmatizuotų homoseksualų bendruomenę.

Savo ruožtu San Francisko gėjų vyrų choras išleido pasirodymą, kurio tekste, regis, ne ironiškai ir nuoširdžiai deklaruojamas šūkis:

„Jūs manote, kad mes esame nuodėmingi, kovojate prieš mūsų teises, sakote, kad mes visi gyvename gyvenimą, kurio negalite gerbti. Bet jūs tiesiog išsigandote, manote, kad mes sugadinsime jūsų vaikus, jei mūsų darbotvarkė bus nekontroliuojama. Juokinga, kad šį kartą esate teisūs. Mes pavergsime jūsų vaikus. Tai įvyks po truputį, tyliai ir subtiliai, ir jūs to beveik nepastebėsite… Mes padarysime juos tolerantiškus ir teisingus”.

Tikriausiai vaikų pavertimas “tolerantiškais ir teisingais” nėra ironiškas. Tačiau šį ne ironišką pareiškimą lydi numanomas seksualinio jaunuolių iškrypimo propagavimas.

Atmetus ironiją ir satyrą, akivaizdu, kad siekiama indoktrinuoti ir pertvarkyti visuomenę, taip pat akivaizdi neapykanta tokioms struktūroms kaip tradicinė šeima ir jos diegiamoms vertybėms.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

7 KOMENTARAI

 1. Šitie gėjukai, kaip prisukamos lėlės, kartoja švabomasonų jiems įdiegtą programą.
  Tai žinoma, kad švabomasonai bando elgtis kaip okupantai, bando griauti okupuoti norimas šalis, demoralizuoti jų visuomenes, sunaikinti jų kultūrą, tikėjimą, tautinį bendruomeniškumą, istoriją, kalbą, moralę, ekonomiką…
  Tai žinoma, kad švabomasonai supranta, kad suaugusiųjų, kurie yra gyvenimo patirties turintys taip lengvai neįtikinsi persiimti jų iškreiptomis vertybėmis, todėl žinoma, kad jie nusitaikė į vaikus. Pasižiūrėkite ką mūsų šalyje su mokyklomis bando daryti švabomasonų statytiniai – priėmė nutarimus, kad mokytojais gali būti nebūtinai turintieji pakankamą tam išsilavinimą ir iškart pasipylė gėjai į mokyklas. Šiuo metu kiekvienoje mokykloje yra homoseksualių mokytojų, kurie net neslepia savo pomėgių, savo pavyzdžiu bandydami formuoti būtent jaunimą. Taip pat norima diegti mokymą apie iškreiptas seksualumo formas ir seksualizuoti vaikus, mokant juos masturbacijos, pasinaudoti priešinga lytimi dar iki tol, kol jiems ima rūpėti natūraliai tie dalykai.
  Šie gėjukai ne patys sugalvojo, kad jiems reikia degraduoti vaikus, jie transliuoja švabomasonų idėjas, stovinčių už jų, finansuojančių šiuos griaunamuosius degradacinius judėjimus, suteikiančius jiems informacinį palaikymą savo užvaldytuose media kanaluose, pavergtuose socialiniuose tinkluose ir savo statyttinių politikų pritarimą.
  Reikia pripažinti, kad bet kokie judėjimai, tikslingai žalojantys jaunimą yra nusikalstami ir jų vykdytojai ir labiausiai užsakovai, finansuotojai bei diegėjai turi būti patraukti atsakomybėn, pradedant nuo šios dienos.

 2. Matomai kad atejo tas laikas kai pasaulis tures apsivalyti labai jau daug brudo.Jei issigimeliai paims virsu bus svieto pabaiga nes vaiku jie nepasidaro

 3. Mačiau ,kaip tie išsigimėliai nešė plakatą ”I love satan”.Jėzus ……nebenoriu rašyt.Manau ,kad dauguma tų LGBT yra propaguojantys satanizmą.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte