Lenkijos prezidentas: esu visiškai prieš privalomą vakcinaciją nuo COVID-19

ŠaltinisRMX.NEWS

Lenkijos ministrų kabineto tarybos posėdžio Varšuvos prezidento rūmuose metu dalyvavo svarbiausi Lenkijos politikai. Jo metu šalies prezidentas Andrzejus Duda atkreipė dėmesį į viešojoje erdvėje sklindančius pareiškimus, kad Lenkijoje gali būti įvesti privaloma vakcinacija nuo koronaviruso. Prezidentas pastebėjo, jog šalies tėvai nerimauja, kad vaikai bus prievarta verčiami vakcinuotis.

„Ministrui pirmininkui ir visiems jums noriu pasakyti vieną dalyką: esu visiškai prieš privalomus skiepus. Manau, kad tai sukels socialinius neramumus, be kita ko, manau, kad tai yra žmonių asmeninės atsakomybės klausimas ir kiekvienas turėtų prisiimti šią atsakomybę pats“, – pareiškė Lenkijos prezidentas posėdžio metu.

Šalies vadovas pažymėjo, kad privaloma vakcinacija yra ribos peržengimas, kurio negalima leisti. Jis atkreipė dėmesį į šalies tautinį charakterį.

„Jei žmonės bus priversti tai (privalomai vakcinuotis – aut. past.) daryti, mūsų socialinė padėtis pablogės ir tai tikrai sukels įtampas“, – sakė jis.

Savaitraščio „Do Rzeczy“ vyriausiasis redaktorius Pawełas Lisickis pagyrė prezidentą už jo pasakytus žodžius.

„Man labai malonu, kad buvo išsakytos šios mintys, pavyzdžiui, apie privalomą skiepijimą įvedimą skirtingoms socialinėms ar užimtumo grupėms. Prezidentas vadovaujasi sveika nuovoka, ir jo pareiškimas turėtų būti kliūtis neatsakingoms idėjoms“, – sakė jis.

P. Lisickis pridūrė, kad A. Duda išreiškė tėvų nerimą. Jis paaiškino, kad praktiniu požiūriu, jei vyriausybė bandys įvesti privalomą vakcinaciją, tai gali sukelti chaosą, susiskaldymą ir nesveiką priešpriešą. „Todėl Andrzejus Duda yra atstovauja sveiką nuovoką ir stovi laisvės pusėje“, – pareiškė jis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Putinas irgi sakė, kad nebus priverstinės vakcinacijos. 🙂 Nedėčiau į Lenkijos valdžią daug vilčių šiuo klausimu. Žiniasklaidoje ta pati daina, į TV kviečiami profesoriai pasisako už segregaciją vakcinų paso pagrindu, vyksta skiepų tyrimai su 6 mėn. amžiaus vaikais ir taip toliau. Jeigu vilčių ten yra, tai Lenkijos žmonės: palyginus su mumis, kol kas žymiai mažiau susiskaldę, nuo pandemijos pradžios žymiai labiau priešinantys valdžios diktatui, turintys aukštesnę diskusijų kultūrą ir neturintys Lietuvoje įsigalavusio įsitikinimo, kad klusnumas valdžiai būtinai yra dorybė.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis