Lenkijos prezidentas: aš esu krikščionis, nuolat meldžiuos ir to nesigėdiju

Lenkijos prezidentas Adrzej Duda (Andžejus Duda) dalyvavo „Fox News“ interviu laidoje su Tuckeriu Carlsonu (Takeriu Karslonu), kurioje kalbėjo apie migrantų krizę, Lenkijos šeimos politiką ir religinius įsitikinimus.

A. Duda teigė, jog dar 2015 m. prasidėjus Europoje migrantų krizei, Lenkija atmetė bet kokias kvotas, kurias bandė įpiršti Vokietija.

„Mes labai aiškiai pasakėm. Kas nori atvykti į Lenkiją ir yra iš tikrųjų persekiojamas, gali tai padaryti. Tačiau tokia migracija negali vykti per jėga užtvindant šalis nares neaiškiais asmenimis, o jei kas atvyksta ir nori išvykti iš mūsų šalies, tai mes jų nelaikysim“, – sakė prezidentas.

A. Duda taip pat pasidalino įžvalgomis apie tikėjimą ir šeimą. „Aš esu krikščionis, praktikuojantis katalikas. Aš meldžiuosi ir tikrai to nesigėdiju. Šeimos vertybė man yra neįkainojama, todėl remiu šeimas ir esu prieš abortus. Aš ginu gyvybę. Esu įsitikinęs, kad kiekviena gyvybė yra šventa ir turi būti ginama“, – sakė jis.

Lenkijos prezidentas pabrėžė, kad Lenkijos Konstitucijoje šeima yra aiškiai apibrėžta kaip vyro ir moters sąjunga. Kalbant apie demografinius iššūkius, vyriausybės pagalba skiriant vaiko pinigus buvo vienas pagrindinių prezidento ir valdančiosios partijos „Teisė ir teisingumas“ pažadų rinkėjams. A. Duda atkreipė dėmesį, kad šiandien neįmanoma įsivaizduoti sėkmingos šeimos politikos be tokios paramos.

„Šeimos turi būti remiamos labiausiai, kadangi šeima – tai kiekvienos tautos pagrindas. Viskas prasideda tik nuo šeimos“, – sakė Lenkijos lyderis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis