Kunigų paskyrimai Vilkaviškio vyskupijoje

Gegužės 14 d. Vilkaviškio vyskupija pranešė apie šiuos kunigų paskyrimus:

Mons. Leonas Jakimavičius, paliekant kitose pareigose, yra atleidžiamas iš Alytaus Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos klebono pareigų ir skiriamas šios parapijos altarista.

Kun. Renaldas Janušauskas yra atleidžiamas iš Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos klebono pareigų bei nuo pareigos aptarnauti Jūrės Dievo Gailestingumo koplyčią ir skiriamas Alytaus Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos klebonu.

Kun. Žydrūnas Kulpys yra atleidžiamas iš Liudvinavo Šv. Liudviko parapijos klebono pareigų ir skiriamas Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos klebonu bei aptarnauti Jūrės Dievo Gailestingumo koplyčią.

Kun. Algirdas Žukauskas, paliekant visose kitose pareigose, yra atleidžiamas iš Akmenynų Šv. Roko parapijos klebono pareigų.

Kun. Rimantas Venslova atleidžiamas iš Kalvarijos Švč. Mergelės Marijos Vardo parapijos vikaro pareigų ir skiriamas Akmenynų Šv. Roko ir Liudvinavo Šv. Liudviko parapijų klebonu.

Kun. Artūras Vaškevičius, paliekant visose kitose pareigose, yra atleidžiamas iš Slavikų Šv. Onos parapijos klebono pareigų.

Kun. Vytautas Antanas Matusevičius, paliekant visose kitose pareigose, yra skiriamas Slavikų Šv. Onos parapijos klebonu.

Kun. Kazimieras Skučas yra atleidžiamas iš Pažėrų Švč. Jėzaus Širdies parapijos klebono pareigų ir skiriamas Veiverių Šv. Liudviko parapijos altarista.

G. kan. Kęstutis Vosylius, paliekant visose kitose pareigose, yra skiriamas Pažėrų Švč. Jėzaus Širdies parapijos klebonu.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

5 KOMENTARAI

  1. Vyskupai nekenčia savo nuomonę turinčių kunigų. Jie patiria mobingą. O klastingiausias žingsnis kunigą, kuris nėra padlaižys, išmesti iš kunigystės.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis