Kunigas Algirdas Toliatas minėjo 14 – ąsias kunigystės šventimų metines

Lietuvos policijos kapelionas kunigas Algirdas Toliatas šią savaitę minėjo 14-ąsias kunigystės šventimų metines.

Kunigas viename iš savo interviu, kuriame kalbėjo apie savo pasirinktą kunigo kelią sakė, kad jo svajonė yra „prikelti Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčią“. Jis sakė svajojąs, kad bažnyčia taptų šeimos židiniu, ir turbūt galime sakyti – tai pavyko.

„Kunigystės šventimai – reiškia būti panardintam į Tiesą, kuri yra ne tiesiog sąvoka ar idėjų visuma, bet Kristaus asmuo, su kuriuo, dėl kurio ir kuriame kunigai gyvena, – sakė popiežius Benediktas XVI Bendrosios audiencijos katechezėje „Apie kunigo munus docendi 2010 m.“, – rašoma Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios feisbuko paskyroje, kur šiuo metu kunigas tarnauja.

„Dėkojame Kunigui Algirdui už bažnytinį mokymą ir nuostabias homilijas, kviečiančias į susitikimą su Kristumi bei dovanojančias džiaugsmą ir ramybę“, – už tarnystę šią savaitę buvo dėkojama bažnyčios paskyroje.

Žymus kunigas savo paskyroje kaip visada užsiminė apie būsimą sekmadienio homiliją: „Sekmadienio evangelija – apie vynmedį ir jo šakeles. Kartais taip nutinka, kad šakelės beaugdamos taip nutolsta nuo savo šaknų, kad net pamiršta, kad jas turi. Žmogus, kuris atitrūksta nuo savo prigimties – kaip jau užgesusi žvaigždė, vis dar klaidinanti savo spindesiu. Todėl nepamirškime nuolat visa širdimi grįžti į savo namus – Gailestingojo Tėvo glėbį, o taip pat su begaliniu dėkingumu pasveikinti savo Mamą“. Kunigas savo įraše kvietė klausytis Dievo žodžio: „Daugiau apie dieviškąjį sielų Vynmedį Ramintojoj“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Sveikinu kun. A.Toliata sventimu metiniu proga. Puikus pamokslininkas, inovatyvus, siuolaikinis kunigas, puikus zmogus. Telaimina Jus Dievas!

  2. Koks svarbus susireiksmines savimylas.. asai minejau 22 , ir niekas nieko.. daugiau kuklumo Toliatui, maziau garbetroskos , valdziatroskos!

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis