Kun. Andrius Končius. Kas yra Švenčiausioji Trejybė?

Kunigas Andrius Končius, teologijos mokslų doktorantas popiežiškojo šv. Tomo Akviniečio universitete Romoje, pasakoja mums, kas yra Švenčiausioji Trejybė.

„Šiuo pavadinimu mes išreiškiame tai, kas yra Dievas. Dievas yra trijuose asmenyse. Dievas Tėvas, Dievas Sūnus, Dievas Šventoji Dvasia. Trys asmenys – vienas Dievas. Trijų asmenų amžina bendrystė ir meilė vienybė. Šis amžinasis Dievas leido žmogui suprasti, kad jis toks yra, apreikšdamas šią tikrovę:, – pasakoja kunigas.

Žiūrėkite visą vaizdo įrašą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

25 KOMENTARAI

 1. KGB Cmyl, NKVD Zinger ir kumele – naujoji LIetuvos „dvasininku“ garbinama trejybe. Zmones yra yra niekas, valdzia yra viskas – cit. Tamkevicius ir Kauneckas.

  • lenino gasdines ir tik jos geba valstybes ir pasauli valdyti neklaidingai…

   • Rusteika gerai pasake- “atėjo metas baigti tuos fariziejų festivalius.“ Garde buvo ir kgb ir buve komunistai, tikras buketas, tamkeviciui nebuvo geda ten buti.. sese Sadunaite pamirso pakviesti, issigando. Tiesa nugales.

 2. paaiškink kas yra kunigų seminarijos dvasios tėvas, nes pats juo buvai kauno kunigų seminarijoje. turbūt čia reik labai daug gyvenimiškos etc patirties turėt, kad besiruošiančių kunigystei dvasioms tėvo vaidmens imtis su kokybe aišku ????

  • Kazkas ji paprotegavo is dvaro, dabar anas ryme daktaraktorius, o Zukauska rektoriu isvijo, kad tas net i kita vyskupija isejo.

 3. О jūs patys ar žinote, katalikai? Iškreipėte Tikėjimo išpažinimą, pridėjote, kad Šv. Dvasia kyla ne tik iš Tėvo, bet ir iš Sūnaus, taip sukurdami Šv. Dvasios dvipradiškumą, ir šit dabar jau kiek amžių apgaudinėjate žmones. Uzurpavote krikščioniškąjį tikėjimą Lietuvoje, primesdami visiems savo sugalvotas pseudodogmas. Geriau būtumėte kuklesni.

  • man visiškai nesukuria jokio dviprasmiškumo. Ne mums perprasti savo proteliu Šv. Trejybės paslaptį. Žinau, kad tai yra tikrai viena visa kame. Aš Šventąją Dvasią patiriu, kaip mamą, kaip sesę, kaip pačią nuostabiausia ir vienintelę draugę. Gera turėti Ją savo širdyje, bet štai kur problema, be Jėzaus meilės Jos nepajusite nei vienas. Teigiu tai, nes tai patyriau savo širdyje, t.y. sutikau per Jėzų visą Šventąją Trejybę.

 4. Kodėl Dievas mus sukūrė? ir kodėl dar turime žemėje, vienas kitą kurti nešdami kryžių? Viena aišku, Dievas mus kuria, bet mūsų pačių rankomis, nes mes esame Jo rankos, akys, ausys,… Kartais pamąstau, o kam man to reikia, gal geriau būtų, jei manęs iš viso nebūtų nuo pradžios, tai nebūtų ir tos mano kančios? Kaip gali kvailas sutvėrimas, kaip aš nedaryti klaidų, bet esmė tobulėjime ir yra, kad pamačius savo klaidą imčiau gyventi be jos. Suvokiu, kad tai procesas – eiti per kančias link žvaigždžių. Ėjimas su visais per suklydimus, bet tik kartu su Jėzumi, nes tik Jis duoda dvasinę ramybę, šilumą ir ištvermę. Be Jo žmogus tikrai yra vienas su savo kančia.

  • Kokie išmintingi žodžiai. Ačiū! Čia taip reta komentaruose paskaityti tokių gilių įžvalgų. Jūs kaip iš dangaus iškritusi (iškritęs). Manau, kad esate moteris, bet tai nėra svarbu. Svarbu tai, ką parašėte. Respect.

 5. Labai jau saldus, ir pirstukais ilgais taip graziai zongliruoja, gerai kad fako neismete netyciuku. Dabar saldus madoje, ju stuburas lankstus, tokiu reikia.

 6. tas končius kaimo klebonui sniegą padėtų nukast ar maistelio vienišai bobutei nupirkt, bet ne, jis gi mus teologijos pamokys…. fainulka mūsų ????????????

 7. Končius Braukyla tokios pavardės kalba pačios už save! Skaidrius parašytų naują eileraštį trijų pirštų erotika.

  • Ruosia pagelbinyka kownui , padarys greituka, gaus susimokejes popieriu ir i kowno, zieduka matyt jau primieravo ant ilgo pirsto, o kaip issisiepes, skaityk veida, ten viskas ir parasyta.

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte