REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Krikščionių sąjunga kviečia pasirašyti peticiją prieš PSO rengiamą Pandemijos sutartį

Covid-19 metu mūsų pagrindinės laisvės buvo sustabdytos iš baimės. Buvo įvestas karantinas, pasai ir priverstinis skiepijimas, o visi, kurie priešinosi, susidūrė su dideliais teisių apribojimais. Globalistinis elitas suprato, kad galima įgyti didžiulę kontrolę prieš išsigandusius gyventojus. Dabar tą galią jie nori įtvirtinti pandemijos sutartimi.

Pasaulio sveikatos organizaciją kontroliuojantys radikalūs kairieji šių metų vasario 19-ąją pradeda “derybų maratoną” – dvi savaites truksiančius svarstymus Ženevoje. Tikslas – baigti parengti Pandemijos sutartį, kad ji būtų ratifikuota 2024 m. gegužės mėnesį.

Ši sutartis ne apie sveikatą, o apie tai, kas krizės metu turi valdžios galias. Ratifikavus šią sutartį, kuri nėra tik popieriaus lapas ir bus teisiškai privaloma, Pasaulio sveikatos organizacija įgytų teisę:

  • Sustiprinti šalių, gydytojų, ligoninių ir kitų grupių, darančių įtaką PSO sprendimų dėl sveikatos priėmimui, kontrolę.
  • Įgaliojimus priimti visuotinius sveikatos sprendimus, mažinant kiekvienos šalies suverenitetą ir jūsų teisę nuspręsti dėl sveikatos sprendimų (net vakcinų) sau ir savo artimiesiems.
  • Įgaliojimą vienašališkai paskelbti pandemiją, kuri gali drastiškai paveikti mūsų gyvenimus ir ekonomiką, nes bus užgrobta galia kontroliuoti keliones, bendravimą, religinius susibūrimus ir net darbą.
  • Sutartyje numatytos priemonės, skirtos kovoti su vadinamąja dezinformacija, kuri apribos mūsų žodžio laisvę ir suteiks globalistams galią nurodinėti, kas yra tiesa, o kas netiesa.

“CitizenGO” yra pasaulinė organizacija, aktyviai kovojanti su žalingais šios sutarties elementais, įspėdama ir telkdama piliečius visame pasaulyje.

Kviečiame pasirašyti šios organizacijos peticiją.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

15 KOMENTARAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte