Krikščionis suvienijusi maldos akcija už šeimą įgavo maldos skydo pavidalą ir kviečia melstis toliau

Tūkstančius tikinčiųjų sujungusi ir išjudinusi maldos akcija „Už šeimą – visuomenės ir valstybės pagrindą“ sugrįžta su nauja jėga, įgavusi maldos skydo pavidalą bei papildomą intenciją – dalyviai kartu melsis ir už namų bažnyčią. Maldos skydo „Už šeimą – namų Bažnyčią ir visuomenės bei valstybės pagrindą“ iniciatyvinė grupė išplatino kvietimą jungtis į šią maldos iniciatyvą.

Daugiau kaip metus – nuo 2021 m. kovo 19 dienos iki 2022 m. birželio 26 dienos visi tikintieji kviečiami melstis maldos akcijos „Už šeimą – visuomenės ir valstybės pagrindą“ malda, o penktadieniais maldą jungti su pasninku ir gailestingumo darbais. Kiekvieno mėnesio trečiąjį penktadienį 19 val. visą šį laikotarpį taip pat vyks susitikimai zūmo platformose, kurie bus tiesiogiai transliuojami jutubo – „Katalikų medijų centro“ kanale bei feisbuko „Maldos akcija už šeimą – visuomenės ir valstybės pagrindą“ ir „Katalikų medijų centro“ paskyrose. Jų metu vyks šlovinimas, žinomų lektorių pranešimai, liudijimai ir bendra malda.

Šios akcijos iniciatoriai tokiu būdu kviečia išlikti susitelkus maldoje, prašyti Dievo pagalbos saugant mūsų Tėvynės laisvę bei šeimas. Bei tokiu būdu atliepti popiežiaus Pranciškaus pasiūlytai intencijai, jog Šeimos metais būtų skelbiamas ir liudijamas šeimoje išgyvenamos meilės džiaugsmas ir iš naujo suvokiama santuokos ir šeimos svarba.

Prie akcijos – maldos skydas „Už šeimą – namų Bažnyčią ir visuomenės bei valstybės pagrindą“ kviečiami jungtis visi tikintieji, bendruomenės, parapijos ir visi geros valios žmonės. Daugiau informacijos apie akciją bei konkretaus mėnesio pranešimų temas rasite feisbuko paskyroje Maldos akcija „Už šeimą – visuomenės ir valstybės pagrindą“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte