REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Krikščionė mokytoja: dėl pažiūrų su manimi buvo pasielgta kaip su šiukšle

Krikščionė mokytoja teigė, kad atleidus ją iš Anglikonų Bažnyčiai priklausančios mokyklos su ja buvo „pasielgta kaip su nusikaltėle”, pasakoja „Christian Today”.

Šiuolaikinių kalbų mokytoja Gladwys Leger (Glevdis Ledžer) 2022 m. gegužės mėn. buvo atleista iš Bishop Justice CofE mokyklos Bromlyje, Kente (Anglija).

Ji teigia, kad buvo atleista dėl to, kad atsisakė vesti „ekstremalias” LGBT pamokas, kad su mokiniais dalijosi savo krikščioniškais įsitikinimais šiais klausimais.

43-ejų metų moteris paprieštaravo 7 klasės pamokų turiniui, kuris buvo įtrauktas į tikybos pamokas.

Krikščionių teisės centras, kuris remia mokytoją, teigė, kad pamokų medžiagoje buvo „ekstremalaus turinio pamokų apie lytinę tapatybę temos, kurios vaikams pradeda įteigti, kad žmogus gali gimti netinkamame kūne”, ir buvo pristatytos prieštaringos lytinės tapatybės, tokios kaip panseksualumas, aseksualumas, interseksualumas ir translytiškumas.

Taip pat pranešama, kad vaikai buvo skatinami būti queer bendruomenės sąjungininkais.

G. Leger savo klasės mokiniams per diskusiją apie LGBTQ klausimus sakė, kad Dievas sukūrė žmones vyrais ir moterimis ir kad, jos nuomone, LGBTQ praktika yra nuodėminga.

Centras teigė, kad mokytoja pareiškė savo sąžinės prieštaravimą dėl pamokos turinio, tačiau jos nuogąstavimai buvo „nustumti į šalį ir ignoruojami”.

Pirmadienį surengtas svarstymas dėl mokytojos tinkamumo dirbti. Jai gresia pašalinimas iš darbo.

Prieš šį posėdį ji sakė: “Su manimi buvo elgiamasi kaip su nusikaltėle, tarsi būčiau pavojinga dėl to, kad išreiškiau savo krikščioniškus įsitikinimus.”

„Aš labai atjaučiu LGBT žmones, ypač tuos, kurie kenčia nuo sutrikimo dėl lyties. Tačiau negaliu ramia sąžine mokyti ar sakyti dalykų, kurie, mano manymu, prieštarauja mano tikėjimui, pavyzdžiui, kad tos pačios lyties asmenų lytiniai santykiai yra geri, ir (arba) pritarti žmonėms, kurie yra susipainioję savo lytiškume”, – mokytoja kalbėjo komisijai.

„Esu tikra, kad nerodžiau ir niekada nerodysiu neapykantos ar meilės stokos LGBT žmonėms”, – pridūrė ji.

„Tikra atjauta ir meilė – tai gebėjimas sakyti tiesą žmonėms, nepriklausomai nuo jų seksualumo. Niekada nieko nediskriminuočiau, tačiau mokykla vertė mokytojus propaguoti, mokyti ir nušviesti šias problemas, o to aš negalėjau daryti.

„Krikščionims svarbu išlikti Dievo sąjungininkais, o ne būti bendrininkauti su dalykais, kurie prieštarauja Dievo įstatymams ir įsakymams. Nėra „įtrauku”, jei krikščioniškos mokyklos mokiniams šiais labai rimtais klausimais neleidžiama suprasti, kas yra ir ką reiškia krikščioniškas tikėjimas.”

Anglikonų Bažnyčios atstovas spaudai sakė: „Būtų nederama komentuoti sudėtingų bylos, kurioje mes nedalyvaujame ir kuri yra nagrinėjama, detalių. Mokyklos privalo laikytis Lygybės įstatymo, kuris užtikrina, kad su visais vaikais ir suaugusiaisiais būtų elgiamasi pagarbiai, nepriklausomai nuo jų tikėjimo, lyties ar seksualumo”.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte