Koptų patriarchas: agresyvi socialinių tinklų įtaka skatina nužmogėjimą

ŠaltinisFIDES

Koptų ortodoksų bažnyčios patriarchas išreiškė susirūpinimą jaunimu, kurio vis didesnę gyvenimo dalį užvaldo socialiniai tinklai. Pasak dvasininko, vis labiau užmirštamas žmogiškumas ir sudievinamos technologijos.

„Vienas sociologas sakė: išradus mobilųjį telefoną, žmogiškumo era baigėsi. Ir tai rimta: mes pradėjome matuoti savo žmogiškumą techniniais instrumentais, tačiau mašinos neturi žmogaus pojūčių“. Šiais žodžiais patriarchas Tavadrosas II, Koptų ortodoksų bažnyčios vadovas, išreiškė susirūpinimą dėl nužmogėjimo, už kurio slypi agresyvi socialinių tinklų įtaka.

Patriarchas Tavadrosas II pasidalino savo mintimis su dviem šimtais Egipto jaunų vyrų ir moterų, susirinkusių į pirmąjį „Logos forumą“ – koptų bažnyčios jaunimo sambūrį, kuris vyks iki rugpjūčio 30 d. krikščionių vienuolystės lopšyje – Wadi Natrun dykumoje.

Tavadrosas II paragino jaunus koptų krikščionis išsaugoti šeimos ir bendruomenės tradicijas, vertinti tėvystę, užjausti kenčiančius ir sekti tų, kurie kitus laiko broliais, kuriems reikia tarnauti, pėdomis. Jis ragino nebūti instrumentais, kuriais galima naudotis.

Anksčiau patriarchas Tavadrosas II pabrėžė, kad ne socialinė žiniasklaida, rinkodaros ir komunikacijos strategijos atvers dangaus vartus.

„Kiekvienas žmogus gauna laiko dovaną iš Dievo – 24 valandas per parą“, – sakė jis 2020 metų lapkritį susitikime su Egipto Rotary klubo nariais. „Jei didžiąją savo gyvenimo dalį praleisime socialinėje žiniasklaidoje, kaip tai daro daugelis jaunų žmonių, mes galiausiai tiesiog išmesime šią dovaną“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis