„Kolumbo riteriai“ renka lėšas atkurti sudaužytas Mergelės Marijos ir Šv. Teresės statulas

ŠaltinisCNA

„Kolumbo riterių“ organizacijos lėšų rinkimo akcija, skirta Niujorke atkurti vandališkai suniokotas Mergelės Marijos ir Šv. Teresės Lisiejos statulas, penktadienį surinko daugiau nei 21 000 JAV dolerių. Šia akcija siekiama sudaužytų statulų vietoje pastatyti naujas.

2021 m. liepos 18 d. Kvinse (Niujorko sritis, JAV) moteris plaktuku šalia katalikų bažnyčios sudaužė dvi statulas.
Incidentas įvyko netoli Gailestingumo Dievo Motinos katalikų bažnyčios Kessel gatvėje Forest Hills. Policija praneša, kad moteris sunaikino dvi statulas, vieną iš jų – Mergelės Marijos, kitą – Šv. Teresės.

Moteriai suskaldžius statulas, ji jas apspjovė. Katalikų kunigas Frankas Schwartzas teigė, kad abi statulos stovėjo priešais šventyklą nuo jos pastatymo 1930-aisiais.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. na čia ne kitaip, kaip be Žygio pagalbos niekas neįvyks… Kolumbo riteris, turintis Kubos mafijos palaikymą tikrai suorganizuos pagalbą vargstančiai JAV tikinčiųjų bendruomenei 🙂
    Laukiame naujų skulptūrų. Žygi, lietuvių į šitą reikalą painioti nereikėtų 🙂 Na, bet Tu ir pats supranti, kad mes niekuo negalime padėti….

  2. Grušas kolumbų vadas IV laipsnio , jie veikia Lietuvoje ir skverbiasi į Ukraina, labai turtinga JAV lobistų organizacija, beje Mantas Adomėnas taip pat priklauso šiai grupuotei.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis