Kiekvieną dieną užsidedu dvasinius šarvus, skaitau Bibliją – aktorius C. M. Murray’ius

Amerikiečių aktoriui Chadui Michaelui Murray’ui (Čadui Maiklui Miurėjui), kai kalbama apie aktoriaus karjerą, Dievas visada yra svarbiau už viską.

40-metis aktorius, geriausiai žinomas dėl vaidmenų populiariuose amerikiečių serialuose, neseniai žurnalistams pasakojo, kad dėl tikėjimo į Kristų jis yra atsisakęs daugybės vaidmenų.

„Aš laikausi to, kuo tikiu, – sakė aktorius. – Tarkime, jei ant mano stalo atsirastų vaidmenų, o per pastaruosius 22 metus taip nutiko daugybę kartų, nebūtinai atitinkančių tai, kuo tikiu arba ką noriu duoti kitiems, tuomet atsisakyčiau.“

Serialų „One Tree Hill“ ir „Left Behind“ žvaigždė sakė, kad nepriklausomai nuo to, prie kokio projekto jis dirba, prieš įžengdamas į filmavimo aikštelę, jis stengiasi remtis Šventuoju Raštu.

„Kiekvieną dieną atsikėlęs užsidedu dvasinius šarvus, skaitau Bibliją, skaitau maldas ir ruošiuosi eiti į darbą“, – cituojamas JAV aktorius.

„Kasdien eidamas į filmavimo aikštelę jaučiuosi stipresnis ir saugesnis, nes žinau, kad Dievas kiekvieną dieną yra su manimi. Jėzus tikrai yra su manimi kiekvieną dieną“, – pridūrė jis. – Kai jautiesi komfortiškai, nes esi saugus, būni kitoks, jauti, kad turi galimybę suvaldyti daugiau, tavo pečiai didesni, gali pakelti didesnį svorį.“

Aktorius C. M. Murray’us sako, kad prieš įsipareigojant bet kokiam vaidmeniui jam svarbu jaustis dvasiškai įsitraukusiam į projektą.

„Nenoriu įsitraukti į kažką, kuo negaliu tikėti, nes tai bus žalinga visiems“, – pridūrė jis. – Jei iki galo nemyli ir nepriimi personažo, kurį įkūniji, tai atsispindės ekrane. Visada noriu, kad žmonės, su kuriais dirbu, ir žmonės, kurie žiūrės filmą, kuo daugiau iš manęs gautų.“

Aktoriui taip pat be Dievo dar svarbi šeima. Su žmona Sarah Roemer (Sara Romer) jis susipažino 2014 m. filmuodamasis televizijos seriale „Chosen“, o kitais metais jiedu susituokė. Pora turi du vaikus.

Aktorius taip pat atskleidžia, kad su šeima dažniausiai leidžia laiką namuose: „Turiu būti sąžiningas. Esu labiau namisėda.“ Į filmavimo aikštelę jis dažnai pasiima šeimos narius.

„Mes visur einame kartu, – sako jis. – Mano vaikai, žmona, jie eina visur su manimi“, – sako aktorius.

C. M. Murray, praktikuojantis krikščionis, nebijo viešai ir socialinėje žiniasklaidoje demonstruoti savo tikėjimo.

Ankstesniuose interviu žiniasklaidai jis yra kalbėjęs apie tai, kad savo vaikams įskiepijo gerą „moralinį kompasą“. Vienas būdų, kaip jis ir jo žmona tai daro, yra malda prieš kiekvieną valgį.

„Bijoti Dievo yra gyvybiškai svarbu, nes, tiesą sakant, ką tu galėtum prarasti, jei neturi baimės?“ – klausė jis 2020 m. interviu „Page Six“. – Jei neturėtumėte Dievo baimės, būtų chaosas“.

„Mes skaitome Bibliją, pradedu dieną skaitydamas skyrių iš jos. Mokome vaikus apie Jėzų, apie tai, kas jis buvo, apie jo istoriją, o sekmadieniais einame į bažnyčią“, – atvirauja amerikietis aktorius.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. Šaunuolis!!! Būtų smagu, jei ir tarp Lietuvos aktorių būtų panašiai begyvenančių. O gal ir yra, tik aš nežinau?

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte