Kauno arkivyskupo K. Kėvalo advento dovana – ypatingas koncertas

Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas netrukus dovanos ypatingą koncertą. Jis vyks gruodžio 21 d., trečiadienio, vakarą 19 val. Kauno arkikatedroje bazilikoje.

Kaip rašoma arkivyskupijos kvietime, tą vakar šventovę sudrebins norvegų kompozitoriaus Toreʼo W. Aaso oratorija „Mesijas“. Ją atliks Kauno svečiai – jau dešimtmetį gyvuojantis Tauragės krašto gospelo choras „Gloria“ – pasak jo vadovės Rasos Levickaitės-Šerpytienės, mielų draugų būrys.

Šitokiu būdu, per galingą gospel muziką bus paskelbta Evangelija pagal Joną. Giesme, Šventojo Rašto tekstais, vaizdo įrašais bus papasakota žemiškoji Jėzaus istorija nuo pat gimimo Betliejuje.

Šis koncertas Kauno arkikatedroje vyks jau antrą kartą. Kai Tauragės krašto gospel choras gegužę atvyko giedoti pirmą kartą, bemaž į kiekvieną oratorijos „Mesijas“ epizodą klausytojai atsiliepdavo plojimais.

„Artėjančių švenčių džiaugsmu norime dalytis su visa Kauno arkivyskupijos bendruomene ir visais kauniečiais bei miesto svečiais”, – rašoma Kauno arkivyskupijos feisbuko paskyroje.

Taip pa priduriama: „Dėkingomis širdimis ir šį kartą laukiame „Glorios“ kalėdinio stebuklo, kuris, tikime, išsiskleis prieš akis šiuo ypatingu prieššventiniu metu gruodžio 21-osios vakarą arkikatedroje”.

Renginys nemokamas. Į jį kviečiami visi norintys.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

14 KOMENTARAI

    • Jam duos viską ką tik jis panorės. O kunigai kešą jam duoda. Jeigu nori šiltoj vietoj sėdėti. Kešo neduosi, lauko nužnykę tuštinsies.

  1. Ko jūs lojat? Kodėl tokie pilni neapykantos ir pagiežos? Ar Jėzus negimė ir dėl jūsų? Ko nepatenkinti? Gal eikit skaityti delfio arba lietryčio, ten viskas pagal jūsų skonį. Nesuprantu, kodėl apsėstiesiems reikia lįsti į Laikmetį, juk čia ne egzorcistai dirba.

  2. Nu Kieša, muziką aš užsakau. Tu padarai, kaip aš pasakau. Mano vaką jau dideli, a tava ne. Tu žiūrėk. Mes nešoksim pagal tava kansiertą. Darysi kaip pasakysim. Efka grigas y bosa chebra y laba rimti bachūriuka. Ubagus ir šventuolius vaikyk. Mums nereguliuosi.

  3. nesuprantu durnų komentarų autorių – kas nepatinka? Juk koncertas niekaip nėra susijęs su Arkivyskupo Kęstučio personalija. Jis tik organizavo koncertą ir pakvietė VISUS NEMOKAMAI pasidžiaugti koncertu ir pašlovinti Viešpatį. Ačiū jam.
    Ko lojate?

  4. Teisybės ir skaidrumo duokit, o ne koncertą. Lions pinigus tvarko, katedroje kėdė ant tabernakulio, vitulskis oficiali marionetė, grigaravičius tikrasis kardinolas. Raudoti reikia, ne koncertus skelbti.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte