Kauno arkikatedroje – malda už šeimas

Balandžio 19 d. Kauno arkikatedroje melstasi šeimų intencijomis su šeimų ir sužadėtinių sielovados bendradarbiais ir savanoriais.

Šis maldos vakaras toliau tęsė džiaugsmą arkivyskupo Kęstučio Kėvalo kvietimu kas trečiadienį ganytojo pagalbininkams jaunimo, šeimų, Carito, katechezės srityse rinktis į bendrą maldą

Kauno arkivyskupijos Šeimos centras maldos vakarą pradėjo Švenčiausiojo Sakramento adoracija kartu su arkivyskupu. Adoracijos metu ir vėliau šv. Mišiose giedojo Ramūnas Baranauskas.

Pradėdamas Eucharistijos liturgiją, arkivyskupas pakvietė melstis taip pat ir už didžiąją mūsų Tėvynės šeimą, kad kiekvieno širdis būtų atvira amžinybės tikrovei, kurią paskelbė Viešpats savo prisikėlimu.

Homilijoje ganytojas atkreipė dėmesį, jog žmogus nuolat svyruoja: ar tikra tai, į ką Dievas kviečia, ar čia geri dalykai? Žmogaus širdyje nuolat vyksta gėrio ir blogio pasirinkimo kova. Nuo mūsų kasdienio pasirinkimo priklauso, kokiai tikrovei skirsime dėmesio ir jėgų.

„O Dievas, išsiilgęs mūsų bendrystės, daro mus savo draugais“, – kalbėjo arkivyskupas, primindamas Jėzaus žodžius: „Jus aš draugais vadinu“, skirtus tiems, kurie jaučia, jog jų širdys yra patrauktos ir jiems dovanota nuostabi amžinybės perspektyva.

„Nuoširdžiai dėkoju, brangieji, kurie padedate šeimoms, toms mažosioms namų bažnyčioms, atspindinčioms Švenčiausiosios Trejybės meilės slėpinį. Tegul būna jos pilnos Dievo artumo, paguodos, Jo meilės patirties“, – sakė arkivyskupas.

Arkivyskupijos Šeimos centro bendradarbių paruoštais maldavimais Visuotinėje maldoje prašyta drąsos šeimoms liudyti pasauliui ištikimos meilės džiaugsmą. Šiuo Maldos už pašaukimus laiku, be kita, melstasi ir už dvasinius pašaukimus – į kunigystę bei vienuolinį gyvenimą.

Gerojo Ganytojo ir Maldos už pašaukimus sekmadienį, kurį švęsime balandžio 30-ąją, arkivyskupijos Šeimos centras kviečia minėti ir Pasaulinę gyvybės dieną 12 val. šv. Mišiose Kauno arkikatedroje. Vėliau šeimoms su vaikais rengiama programa keliant aitvarus Santakoje. 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

9 KOMENTARAI

  1. Poteriauja už boso, dainelio, mikitos, šaro, simono, vytautėlio, grikio ir kitų kankubinų šeimas gražias vaikingas su dideliais namais, brangiais džipais ir storais atkatų vokais.

  2. toli eis… chebra rimta… paniatkės aiškios… tvarka palaikoma… cardinolija žydi… a ko daugiau reikia, jei manai, kad tai ir yra rojus žemėje, o tu vyriausias ganytojas?

  3. Pasakyk du Kauno klebonus kurie miega klebonijoje. Rasi? Nerasi dvejų klebonų Kaune miegančių klebonijoje. Ar ne gėda taip nesirūpinti Dievo Tauta? Juk tu Romos cardenolas. O šiaip tai kuo tu rūpiniesi cardenole?

    • na ka ten prisirupinsi miegodamas nakti, ar ten miegi ar sen. Klebonas pagal CIC ipareigotas yra reziduoti parapijoje, bet šios pareigos seniai nebelikę. Kaimuose gali išprotėti nuo neveiklos, miestuose visi turi savo namus. Bet gal ir gerai, kai pasensti nereikia numirti kaip suniui slaugos namuose, be savo vietos. Nes vyskupui tu esi reikalingas tik kol darbingas. Visai kaip visur kitur.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte