Kaune – pirmosios naujai paskirto vyskupo S. Bužausko šv. Mišios

Balandžio 25 d. pirmąją Eucharistiją su kurijos darbuotojais džiaugsmingai šventė arkivyskupijos vyskupas augziliaras Saulius Bužauskas, prieš kelias dienas konsekruotas vyskupu ir pradedantis tarnystę Kauno arkivyskupijoje.

Ganytojas pasveikino naujuosius savo bendradarbius ir meldėsi už juos, darbuotojai – už tarnystę jų tarpe pradedantį vyskupą, o visi drauge – už bendradarbiavimą ir draugystę kartu tarnaujant Evangelijos skelbimui tarp žmonių.

Tądien Dievo žodis kaip tik ir skelbė Jėzaus užduotį mokiniams – eiti ir nešti į pasaulį Evangeliją. Vyskupas Saulius atkreipė dėmesį, jog Morkus, šios Evangelijos (Mk 16, 15–20) autorius, apaštalo Petro bendradarbis, ganytojo žodžiais – „Petro raštininkas“, „kanceliarijos globėjas“, yra artimas ir kurijos darbuotojams, kuriems tenka nuveikti daug panašaus pobūdžio darbų ir kartu skelbti, liudyti žmonėms gerąją, džiugiąją Evangelijos naujieną. Naujasis ganytojas ragino labiau pasitikėti Dievu. Jo stebuklai lydi, Jis veikia ir per paprastus, niekuo neišsiskiriančius žmones.

Šios maldos, pasveikinimo ir šventinių pietų proga arkivyskupas Kęstutis Kėvalas įteikė vyskupui Sauliui Bužauskui popiežiaus skyrimo bulę, be to, paskelbė apie paskyrimą generalvikaru, kartu padėkodamas iki šiol šias pareigas ėjusiam kunigui Evaldui Vitulskiui.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte