Jutubo cenzūra – uždrausta norvegų maldų programa

ŠaltinisCNE NEWS

Jutubas uždraudė norvegų „Kanal 10″ vaizdo įrašų programą „Mes meldžiamės už jus“. Pasak platformos, jie pažeidžia platformos gaires ir priklauso „internetinio šlamšto, apgaulingos praktikos ir sukčiavimo“ kategorijai.

„Praėjusios savaitės pirmadienį mums buvo pranešta, kad jei ir toliau transliuosime maldų vaizdo įrašus, jutubas mus užblokuos. Tai reiškia, kad jie nutrauks viso mūsų kanalo platformoje veiklą, – „Dagen“ sako Øyvindas Ryggas, „Kanal 10″ generalinis direktorius.

„Kanal 10″ maldos vaizdo įrašai transliuojami kas savaitę. Tiesioginės transliacijos metu du vedėjai sėdi studijoje ir meldžiasi už problemas, kuriomis žiūrovai pasidalina paskambinę. Pasak Ryggo, programa suteikia galimybę klausytojams melstis už minėtas temas gyvai. Jos gali būti įvairios – nuo santykių problemų iki ligų ir finansinių sunkumų. Ryggas sako, kad programoje taip pat nėra jokių ekonominių interesų.

Tai, kad jutubas blokuoja vaizdo įrašus, kurie praktiškai niekuo nesiskiria nuo to, „kas kiekvieną savaitę vyksta bendruomenėse, maldos ir Biblijos grupėse visoje šalyje“, Ryggsą gąsdina.

„Mane tai gąsdina, – sakė jis žurnalistams. – Mes jaučiamės diskriminuojami, nes meldžiamės už žmones. Jie mano, kad užsiimame šarlatanizmu (medicinine praktika be profesinio išsilavinimo ar leidimo, – red. past.), bet taip nėra.“

Savo svetainėje jutubas sukčiavimą apibrėžia kaip „turinį, kuriame pateikiami nerealūs pažadai, pavyzdžiui, kad žiūrovai gali greitai uždirbti pinigų arba kad stebuklingas gydymas gali išgydyti lėtines ligas“.

Tačiau, pasak kanalo „Mes meldžiamės už jus“ generalinio vadybininko, vedėjai niekada neapsimeta, kad gydo žmones.

„Mes tikime tuo, kas Biblijoje parašyta apie išgydymą, tačiau Dievo vardu nieko nežadame. Vadovaujamės tik Biblija ir klasikine krikščionybe. Jutubas riboja vieną iš pasaulyje natūraliausių dalykų žmonėms, kuriems reikia pagalbos“.

Kanalas kreipėsi į platformą, kad ši pakeistų savo sprendimą, tačiau kol kas nesulaukė jokio atsakymo į savo prašymą. Platformos elektroniniame laiške rašoma, kad sprendimas yra galutinis. Be to, platforma negali paaiškinti, koks konkrečiai teiginys sudaro draudimo pagrindą, nes vaizdo įrašas yra ištrintas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Ar galima kaip nors pažaboti šį įstatymų nesilaikymą ir savivaliavimą ?!
    Jotubas savavališkai priskyrė tikinčiuosius sukčiams ir remdamasis šiuo savo paties išgalvotu šmeižtu, šiuo melagingu pagrindu diskriminuoja visus tikinčiuosius!
    Ar yra teisinės priemonės pažaboti šiam savivaliavimui ir diskriminacijai tikėjimo pagrindu???

  2. Kiekvienoje šalyje yra guglo, kurio produktas yra jotubas, atstovybės.
    Reikėtų patraukti į teismą šiuos savivaliautojų-diskriminuotojų atstovus, tegul atsako už guglo nusikalstamą veiklą toje šalyje, kurioje jie reziduoja.

  3. Muskas pazadejo Twitter leisti ilgos trukmes video ideti. FB eina zemyn, jai Twitter prides daugiau ilgo turinio galimybiu, YouTube irgi bus blogai.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte