JK paaugliai teigiamai vertina Jėzų Kristų – tyrimas

Naujas „Barna Group“ atliktas tyrimas rodo, kad britų paaugliai atvirai žiūri į Jėzų, o nemaža dalis jų domisi krikščionybe. Barnos sociologai apklausė 1 000 britų paauglių nuo 13 iki 17 metų ir nustatė, kad jų požiūris į Jėzų yra veikiau teigiamas nei neigiamas, pranešė „Christian Today“.

Trečdalis (34 proc.) Didžiosios Britanijos paauglių teigė, kad Jėzus suteikia žmonėms viltį ir jais rūpinasi. Kiek daugiau nei ketvirtadalis manė, kad Jis buvo patikimas (24 proc.) ir dosnus (23 proc.).

Daugiau nei trečdalis (37 proc.) turi tam tikros motyvacijos daugiau sužinoti apie krikščionių Raštus, o beveik pusė (43 proc.) tiki, kad Jėzus buvo nukryžiuotas.

Tyrimas taip pat parodė, kad daugiau nei pusė britų paauglių yra „orientuoti į teisingumą“ (54 proc.), tačiau jiems trūksta pasitikėjimo ir ryžto veikti.

Tarp tų, kurie save laiko įsitikinusiais krikščionimis, 52 proc. teigė, kad jie labai išgyvena dėl neteisingumo, tačiau jiems trūksta pasitikėjimo Bažnyčios ir jos vadovų vaidmeniu užtikrinant teisingumą.

Nepaisant teigiamo požiūrio į Jėzų, tik 13 proc. tiki, kad Jėzus vis dar veikia šiandienos pasaulyje.

Philas Simpsonas, Alpha UK jaunimo ugdymo vadovas, sakė, kad JK bažnyčių ir su jaunimu dirbančių asmenų problema yra ta, kad „šios perspektyvos dažniausiai priklauso praeičiai“.

„Beveik pusė Jungtinės Karalystės paauglių tiki, kad Jėzus buvo žmogus, kuris buvo nukryžiuotas, tačiau tikinčių, kad Jėzus veikia šiandienos pasaulyje, yra kur kas mažiau, o vidutinio Jungtinės Karalystės paauglio suvokimas apie tai yra žemesnis nei pasaulio paauglių nuomonė“, – sakė jis. – Bažnyčia turi padėti jiems pradėti suvokti Jėzų kaip gyvą asmenį, su kuriuo jie gali susitikti ir kuris yra aktyvus 2023 m. pasaulyje.“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte