JAV teologas: katalikiško universiteto kanapių studijų programa yra amorali

ŠaltinisCNA

Pensilvanijos valstijos Filadelfijos (JAV) miesto jėzuitų katalikiškasis Šv. Juozapo universitetas dabar siūlo keturis „kanapių studijų“ sertifikatus. Tuo tarpu vietos teologas teigia, kad ši studijų programa kelia skandalą.

„Skandalas yra veiksmas, kuris veda kitą į nuodėmę, o kanapių studijų sertifikato propagavimas būtent tai ir padarys, skatindamas tolesnį kanapių vartojimo normalizavimą, darantį žalingą poveikį kūno ir sielos sveikatai“, – ketvirtadienį CNA sakė Šv. Augustino instituto sisteminės teologijos profesorius Jaredas Staudtas (Džaredas Stodtas).

Įstoję į naująją Filadelfijoje įsikūrusio universiteto programą galės siekti vieno iš keturių skirtingų marihuanos sertifikatų: kanapių atitikties ir rizikos valdymo, sveikatos priežiūros ir medicinos, kanapių verslo arba kanapių žemės ūkio ir sodininkystės.

„Visiems, kurie svarsto apie karjerą kanapių srityje, specialiosios žinios yra raktas į įdomiausias šios pramonės šakos galimybes“, – rašoma mokyklos interneto svetainėje.

Pensilvanijoje medicininė marihuana legalizuota 2016 m. Valstijos gubernatorius demokratas Joshas Shapiro (Džošas Šapiras) pritarė marihuanos legalizavimui rekreaciniam naudojimui.

Naujausiame biudžeto projekte jis įtraukė hipotetinį pajamų mokestį, kuris parodė, kad legalizuota marihuana per pirmuosius metus valstybei atneštų milijonus dolerių, rašo laikraštis „Philadelphia Inquirer“.

Federaliniu lygmeniu marihuana tebėra nelegali tiek rekreaciniais, tiek medicininiais tikslais.

Teologijos profesorius sako, kad, jo nuomone, siūlymas įgyti laipsnį yra amoralus, nes „taip dalyvaujama vartojant kenksmingą medžiagą pramoginiais arba abejotinais medicininiais tikslais“.

„Finansiniu požiūriu kyla sunkumų, nes kanapės vis dar yra nelegalios pagal federalinius įstatymus, o kanapių platinimo srityje vis dar vykdoma daug neteisėtos veiklos“, – pridūrė jis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte