JAV studentas dėl savo pažiūrų apie socialinę lytį sulaukė sankcijų iš universiteto

ŠaltinisDAILY WIRE

JAV Niujorko valstijų viešasis universitetas (State University of New York at Geneseo, SUNY) edukologijos krypties studentui Owenui Stevensui sustabdė studijas dėl jo pareiškimo asmeninėje instagramo paskyroje, kad „vyras yra vyras, moteris yra moteris“.

Niujorko valstijos universitetas (SUNY) teigia, kad konservatyvūs Stevenso vaizdo įrašai „kelia abejonių“ dėl studento gebėjimo „palaikyti sveiką atmosferą, nekenkenčią studentų psichinei ir emocinei gerovei“.

Remiantis Stevenso nušalinimo kopija, jis liks suspenduotas nuo dalyvavimo universiteto praktikoje ir kursuose, kol praeis „pasitaisymo planą“, kuris apima konservatyvių instagramo vaizdo įrašų pašalinimą, jo dalyvavimo socialiniuose tinkluose mažinimą ir dalyvavimą universiteto nustatytose pataisos, „peredukavimo“ programose.

„Peržiūrėjęs visą turimą medžiagą, pastebiu, kad Jūs savo visuomenine pozicija socialiniuose tinkluose demonstruojate ne tokį elgesį, kokio reikalauja Edukologijos fakulteto programa“, – rašė Edukologijos fakulteto dekanas.

Dekanas taip pat nurodė, kad būsimi mokytojai privalo palaikyti visus homoseksualumo ir lytinės tapatybės aspektus. Kadangi instagramo vaizdo įraše Stevensas sako, kad „vyras yra vyras, moteris yra moteris. Vyras nėra moteris, o moteris nėra vyras. Aš nepripažįstu tų asmenų lyties, kurie teigia esą ta lytimi, kuria jie biologiškai nėra“, tad dekanas Stevensui pareiškė, kad jo mokslinis požiūris biologijos srityje „prieštarauja“ universiteto fakulteto įstatymui „Orumas visiems studentams“, pagal kurį mokytojai privalo išlaikyti klasės aplinką saugią visų studentų psichinei ir emocinei gerovei.

Tačiau Stevensas nėra tas, kuris nusileistų. Pasak pranešimų, jis atsisako dalyvauti pataisymo paskaitose ir tvirtina sulaukęs grasinimų iš savo bendraamžių. „Sulaukiau grasinimų ir siaubingų užsipuolimų iš studentų, kurie jaučiasi pasaulio gerintojais ir užsimoję tapti minčių policija,“ – teigė Stevensas. – „O apskritai, aš tiesiog trokštu teisingumo ir kad būtų įgyvendinami teisingi dalykai.“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis