JAV ruošiasi nacionalinei maldos vigilijai už gyvybę

ŠaltinisCNA

JAV vyskupų konferencija (USCCB) nusprendė tęsti nacionalinę maldos vigiliją už gyvybę po to, kai šiemet JAV Aukščiausiasis Teismas panaikino istorinę abortų bylą „Roe prieš Wade’ą“.

Apie sprendimą tęsti maldos vigiliją, kuris nuo 1979 m. rengiamas kasmetinio „Maršo už gyvybę“ išvakarėse, pranešta penktadienį, lapkričio 11 d., vyskupų konferencijos išplatintame pranešime.

„Nacionalinė maldos vigilija – tai metas šlovinti Dievą už didžią dovaną, kurią neseniai suteikė Aukščiausiasis Teismas Dobbs sprendimu, panaikinančiu tragišką beveik prieš pusę amžiaus priimtą sprendimą ,Roe prieš Wade’ą’.

Dabar valstijų ir federaliniai įstatymų leidėjai gali laisvai priimti politiką, kuri apsaugo negimusius vaikus ir jų motinas“, – pranešime spaudai sakė USCCB komunikacijos už gyvybę direktoriaus padėjėja.

„Tačiau tikintiesiems vis dar labai reikia maldos ir užtarimo, nes valstijų ir federaliniu lygmenimis bus dedamos vis didesnės pastangos kodifikuoti Roe įstatymus ir politiką. Reikia daugybės maldų ir aukų, kad pakeistume savo kultūrą, kad visi brangintų žmogaus gyvybės dovaną ir suteiktų gyvybę teikiančią paramą pažeidžiamoms moterims, vaikams ir šeimoms“, – aiškino ji.

Pranešime spaudai visos šalies katalikai raginami 2023 m. sausio 19-20 d. dalyvauti maldos vigilijoje ir melstis už abortų nutraukimą bei didesnę pagarbą visų žmonių gyvybei Jungtinėse Valstijose.

2023 m. vigilijos atidarymo Mišios vyks Nekaltojo Prasidėjimo bazilikos šventovėje Vašingtone, ketvirtadienį, sausio 19 d., o iškart po jų vyks Šventoji valanda už gyvybę.

Mišias aukos Baltimorės arkivyskupas Williamas E. Lori (Viljamas E. Loris), USCCB veiklos už gyvybę komiteto pirmininkas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte