JAV Mičigane nuo koronaviruso pasveikęs vyras: mano išgijimas – stebuklas

ŠaltinisALETEIA

Nolano Ostrowskio (Nolano Ostrovskio) šeima meldė mirusio kapucinų kunigo Solanus Casey (Solanuso Keizio) užtarimo dėl jo išgydymo, ir jam pasveikus išgijimą prilygino stebuklui.

Lansingo vyskupija (Mičiganas, JAV) paskelbė liudijimą vyro, teigiančio, kad palaimintasis Solanus Casey (1870-1957) du kartus aplankė jį ligoninėje ir stebuklingai išgydė nuo COVID–19.

Palaimintasis buvo kapucinų kunigas, garsėjęs savo tarnyste ligoniams ir dvasiniais patarimais, kuriuos dalydavo visiems prašantiems. Daugelis stebuklingus išgijimus priskyrė bendravimui su juo. Jis buvo beatifikuotas 2017 m. Detroito „Lions“ stadione, kuriame dalyvavo daugiau kaip 60 000 žmonių.

52 metų Nolanas Ostrowskis liepos 25 d. buvo paguldytas į ligoninę Lansinge, Mičigano valstijoje. Statybininkas pasakojo, kad liepos 30 d. vakare savo ligoninės palatoje pamatė rudais drabužiais apsirengusią figūrą.

„Vieną naktį sėdėjau ir atsibudęs pajutau, kad aplink mane daug tamsos, virš manęs daug nevilties, ir pastebėjau, kad kažkas sėdi prie mano lovos galvūgalio, ir negalėjau atsisukti, kad pamatyčiau, kas tai buvo – mačiau tik kojas ir jo rudą apsiaustą, ir tuo metu pamaniau, kad tai buvo mano angelas sargas“, – pasakojo Ostrowskis.

Kitą naktį figūra vėl pasirodė, Ostrowskis teigė:

„Jis sėdėjo ten ir tada supratau, kad tai ne tik mano globėjas. Tai yra šventasis. Tai kažkas ypatingo“, – sakė Nolanas. „Iš jo nebuvo jokio atsako. Atrodė, lyg kalbėčiau su statula. Nieko. Tada pasakiau: na, jei mane išgelbėsite, daugiau niekada netarsiu Dievo vardo be reikalo“. Ir jis pašoko lyg laimėjęs loterijoje. Noriu pasakyti, kad tai buvo šiek tiek pribloškiantis jausmas. Jis nubėgo aplink mano lovos šoną. Ir kai jis bėgo, tai buvo tarsi šuoliuojantis plaukiantis judesys“.

„Jis ištiesė ranką ir palietė mano krūtinės ląstą po pažastimi, o paskui ties krūtinės ląstos apačia, prisimenu, kaip truputį pakėliau ranką, bet viskas vyko labai greitai, o paskui jis tiesiog atsitraukė porą žingsnių atgal, ir aš pajutau, kad mane apėmė lengvumas, pasijutau labai atsipalaidavęs ir patogiai. Žinojau, kad esu išgelbėtas“, – liudijo jis.

Vyskupijos ataskaitoje teigiama, kad Ostrowskio šeima naktimis prieš galimus apsilankymus meldė palaimintojo Solanus Casey užtarimo. Pats Ostrowskis sakė, kad „iš tikrųjų nežinojo, kas jis buvo ir ką padarė“.

Malda / Cathopic nuotr.

Kai Ostrowskio žmona parodė vyrui Casey nuotrauką, Ostrowskis atpažino jį kaip žmogų, kuris pasirodė jo ligoninės palatoje. Po kelių dienų Ostrowskis buvo prijungtas prie dirbtinio kvėpavimo aparato ir panardintas į mediciniškai sukeltą komą. Jo būklė taip pablogėjo, kad jis buvo išvežtas į Liuteronų ligoninę Fort Veino mieste, Indianos valstijoje, kur jam buvo prijungtas dirbtinis plautis. 

intensyviosios terapijos skyriaus gydytojai sakė, kad tai buvo stebuklas.

Pasirodo, Fort Veino ligoninė yra tik už 20 mylių nuo tos vietos, kur Solanus Casey praleido didžiąją dalį paskutiniųjų dešimt savo gyvenimo metų. Po mėnesio Ostrovskis patyrė, jo manymu, stebuklingą pasveikimą. Jis vėl galėjo vaikščioti ir spalio 1 d. grįžo pas šeimą.

Nors palaimintojo Solanuso kanonizacijos bylai reikia dar vieno stebuklo, kad jis būtų paskelbtas šventuoju, Ostrowskių šeima Lansingo vyskupijai sakė, kad nusprendė nesiūlyti vizitacijų kaip stebuklo įrodymo.

„Jie pereiškė, kad pasitarę su juos konsultuojančiais gydytojais nesieks Nolano pasveikimo pripažinti oficialiu stebuklu dėl to, kad jo pasveikimui gali būti koks nors medicininis paaiškinimas, kad ir koks tolimas tas paaiškinimas būtų“, – pranešė vyskupija.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte