JAV iš bažnyčios pavogta labai svarbi Fatimos Dievo Motinos statula

ŠaltinisCNA

Apaštalo Andriejaus katalikų bažnyčios Gibsboro mieste (Naujasis Džersis, JAV), klebonas šiuo metu meldžiasi, kad parapijos Fatimos Dievo Motinos statula, kuri buvo pavogta praėjusią savaitę, būtų grąžinta prieš rugsėjo 8 d., kai bus švenčiama Marijos gimimo šventė. Statula, anot jo, turi didžiulę sentimentalią vertę.

Tikimasis susigrąžinti statulą

Duodamas interviu, klebonas monsinjoras Louisas Marucci (Luisas Maručis) pasakojo, kad statulą rugpjūčio 30 d. anksti vakare pavogė nenustatytos tapatybės vyras.

„Aš tik meldžiuosi, kad ji būtų grąžinta iki ketvirtadienio, kas nors žino, kur tas žmogus gyvena”, – sakė pastorius.

Kaip teigiama, iš Portugalijos atvežta statula yra viena iš keturių išlikusių Fatimos statulų. Ji parapijos bendruomenei turi didžiulę sentimentalią vertę.

L. Marucci sakė, kad statulos „piniginė vertė net negali prilygti dvasinei ir simbolinei atvaizdo reikšmei”.

Bažnyčioje rengiama maldos diena, skirta Švenčiausiosios Mergelės Marijos gimimo dienai paminėti, o statula turėjo būti maldos dienos centrinėje vietoje.

Vagis žinojo, ką daro

Vaizdo įraše matosi, kaip iš miško pusės atėjęs įtariamasis įeina į bažnyčios teritoriją ir pažiūri pro bažnyčios langą. Jis įeina į bažnyčią ir apsižvalgo, įeina į koplyčią ir nuo altoriaus paima statulą.

Išeidamas vyras šiek tiek vargsta nešdamas didžiulę statulą pro duris, bet galiausiai jam pavyksta ir jis išeina. Manoma, kad vyras gerai pažįsta bažnyčios pastatą.

Kameroje vyras neatrodo agresyvus ar fiziškai smurtaujantis. Pastaruoju metu bažnyčių vagysčių ar vandalizmo atvejais fizinis agresyvumas dažnai būdavo vienas iš veiksnių.

Vietos policija teigia, kad vyksta tyrimas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte