Generolas Valdas Tutkus: politikai mėgina įtraukti Lietuvą į karo veiksmus

Vienas didžiausių „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2022″ netikėtumų – generolo Valdo Tutkaus kalba, kurios įrašą skelbiame. Taip pat dalinamės generolo įspūdžiais apie šį renginį iš jo feisbuko paskyros.

„Buvo be galo malonu matyti jaunas ir pagyvenusias šeimas, vaikus žaidžiančius su tėvais ant žolelės ir žaidimų aikštelėse. Renginyje nebuvo prekiaujama alkoholiu ir net rūkyti teritorijoje buvo draudžiama. Tvyrojo meilės ir draugystės atmosfera.

Buvo akivaizdu, kad tai ne maršas, ne sąjūdis, net ne mitingas, o tiesiog bendraminčių susitikimas. Susitikimas tų, kurie supranta šeimos svarbą, tų, kurie supranta tai, kad jei sunaikinti šeimą, tai tautos neliks savaime. Ji tiesiog išnyks. Mūsų 1000-metė tauta išnyks savaime. Tautą, kurios nesugebėjo sunaikinti carinės Rusijos ir sovietų okupacija galime sunaikinti patys. (…)

Mane tikrai sužavėjo šeimų bendravimas. Ant žolelės patiesti kilimėliai, žmonės valgo, žaidžia, bendrauja. Neapkalbinėja kitaip mąstančių. Neįdomu. Juk yra apie ką pakalbėti. Gal kas bijo, kad gims kokia nors politinė struktūra? Manau be reikalo, nes šituos žmones jungia ne politinės idėjos, o meilė šeimai, meilė mūsų tautai, meilė Tėvynei,” – įsitikinęs V. Tutkus.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

7 KOMENTARAI

 1. nes šituos žmones jungia ne politinės idėjos,
  o meilė šeimai,
  meilė mūsų tautai,
  meilė Tėvynei!!!

 2. Buvo be galo malonu matyti jaunas ir pagyvenusias šeimas,
  vaikus žaidžiančius su tėvais ant žolelės,
  ir žaidimų aikštelėse.

 3. Nepriklausomai, nesipriešinančiai tautai, o ypač jaunajai kartai, lengviau įpiršti apgaulės būdu, naudojantis paklusnumu esamai santvarkai, norimą ideologiją. Atlaiko tik stiprios šeimos, blaivus protas bei išvystytas kritinis mąstymas, besiremiantis tiesa bei sąžine.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte