G. Meloni: moterys bus pirmosios genderizmo aukos

ŠaltinisREMIX NEWS

Italijos premjerė teigė, kad lyties, kaip socialinio konstrukto, propagavimas galiausiai „pakenks moterims“.

Italijos ministrė pirmininkė Giorgia Meloni (Džordža Meloni) perspėjo dėl tarp Europos liberalų populiarėjančios gender ideologijos ir įspėjo, kad šis judėjimas galiausiai „pakenks moterims“, kurios taps „pirmosiomis jo aukomis“.

Interviu Italijos moterų savaitraščiui „Grazia“ Italijos premjerė atmetė progresyvaus judėjimo teiginius, kad lytis yra socialinis konstruktas, kurio prigimtis yra kintanti, ir pabrėžė, kad ją lemia tik biologinė lytis.

„Šiandien reikalaujama vienašališkos teisės skelbti save moterimi arba vyru, be jokio kelio – chirurginio, farmakologinio ar net administracinio. Vyras ir moteris yra įsišakniję kūne, ir tai yra neginčijamas faktas“, – žurnalui sakė Meloni.

Ji įspėjo, kad bet koks priešingas siūlymas yra ideologija, kuri galiausiai kėsinasi į moterų teises ir jų saugumą.

Šiandien, norint būti moterimi, teigiama, kad užtenka save tokia paskelbti; tuo tarpu dirbama tam, kad būtų ištrintas moters kūnas, jos esmė, jos skirtingumas.

„Šiandien, norint būti moterimi, teigiama, kad užtenka save tokia paskelbti; tuo tarpu dirbama tam, kad būtų ištrintas moters kūnas, jos esmė, jos skirtingumas. Moterys yra pirmosios lyčių ideologijos aukos. Taip mano ir daugelis feminisčių“.

Meloni žodžius įvertino kai kurie LGBT bendruomenės nariai, tarp jų Cristina Gramolini, lesbiečių ir jas remiančių grupių asociacijos ArciLesbica pirmininkė.

„Sutinku su Meloni dėl to, kad suteikimas vyrui galimybės pasiskelbti moterimi be jokių chirurginių, farmakologinių ir administracinių būdų kenkia moterims“, – sakė Gramolini, kaip pranešė Italijos laikraštis „Il Giornale“.

Vis dėlto Gramolini sakė nesutinkanti dėl lyčių kintamumo, pabrėždama, kad vyrai ir moterys neprivalo taip elgtis ir gali elgtis „laikui bėgant skirtingai“, nes „vyriškumas ir moteriškumas nėra natūralūs“, kitaip nei moters ir vyro kūnai.

Meloni jau seniai teigia esanti ryžtinga moterų teisių gynėja ir po sėkmės rinkimuose patyrė kai kurių feminisčių grupių spaudimą, kai Italijos žiniasklaida pranešė, kad ji nori panaikinti abortų įstatymus.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

6 KOMENTARAI

  1. kaip medicina entuziastinga staigiai išmoko keisti chirurginiu būdu lytis,kai moterims po gimdymo atsiradusių plyšimo traumų taip ir neišmoko gydyti,o gal tiesiog nenori to daryti,nes tai nepelninga?Nors ši apleista chirurgijos sritis labai prisidėjo prie to,kad moetys nenori gimdyti.Gal pirma reiktų išmokti gydyti moteris,nes jos teikia gyvybę ir vertos pagarbos.

  2. Tiek moteris, tiek vyras, atsisakantis savo prigimtinės būsenos, menkina savo kaip žmogaus atvaizdą.Niekas jokiom priemonėm netampa kitokiu tiek, kad nesimatytų pirminė būsena.Žmogus tampa savo paties beprotiškumo liudininku.Ką gali įrodyti pasauliui, kai pats sau nesi joks tvirtas įrodymas, kad tapai lygiavertis moteriai ar vyrui?Tai sutikimas būti iškamša. Turėti moteriškų ar vyriškų bruožų nėra nei liga, nei nukrypimas. Mąstysena- arba sveiko žmogaus, arba ligonio. Kiekvienas priima kitą tuo, kuo mato esant.

  3. Istorinis nukrypimas į šoną. Ar prisimena dar kas tikrąjį Maiklą Džeksoną ir ištobulintą jo variantą? O toliau galite filosofuoti, kiek širdis geidžia. Žmogus kvailioja, velnias juokiasi ir trina rankas …

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte