Farrellas Williamsas, jau tryliktą kartą laimėjęs „Grammy“ apdovanojimą, dalijasi savo patirtimi apie bendravimą su Šventąja Dvasia

Farrellas Williamsas (Pharrel Williams), jau tryliktą kartą laimėjęs „Grammy“ apdovanojimą, interviu su Kirku Franklinu pasakojo apie savo bendravimo patirtį su Dievo Dvasia.

Šio mėnesio pradžioje muzikos prodiuseris Farrellas Williamsas buvo pirmuoju naujosios programos „Geri darbai su Kirku Franklinu” svečiu. Programos metu Williamsas išsamiai pasakojo apie tai, kaip krikščioniška muzika ir bažnyčia paveikė jo formavimąsi ir padėjo rasti gyvenimo „tikslą“.

Williamsas pažymėjo, kad dauguma charizmatiškųjų bažnyčių žmonių žino, kas yra Dvasios postūmis, kurį, jo teigimu, galima jausti fiziškai.

„Jos buvimas yra toks apčiuopiamas, kad koks nors mokslininkas galėtų ateiti su maišu ir pasiimti jos su savimi namo bei pajausti tą pat. Šventoji Dvasia yra vienas nuostabiausių jėgos šaltinių “, – sakė jis.

Vaikystėje į krikščionių tikėjimą atsivertęs Williamsas teigė, kad Dievo buvimas suteikia jam stiprybės kiekvieną dieną.

Interviu metu Franklinas taip pat paminėjo naują Farrello serialą „Ugnies balsai“, kuris šiuo metu yra transliuojamas per  „Netflix“.

Williamso dėdė vyskupas Ezekielis Williamas tapo pagrindiniu daugiaserijinio dokumentinio filmo apie gospelą personažu. Jis išvyksta į naujų atlikėjų paiešką gimtajame daininko mieste Hampton Roads, Virdžinijos valstijoje, kad galėtų suburti „vieną labiausiai įkvepiančių krikščioniškų chorų pasaulyje“.

Anksčiau Farrellas Williamsas bendradarbiavo su muzikantu ir gospelo atlikėju Kirku Franklinu. Ankstesniame interviu radijo laidai „Beats 1 The OTHERtone“  Williamsas pasidalijo savo nuomone apie mokslo ir religijos priešpriešą.

Pharrell Williams video klipas „Be happy“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte