Eric Zemmour: lyties keitimo operacijos vaikams yra nusikaltimas

ŠaltinisREMIX NEWS

Kandidatas į Prancūzijos prezidento postą Ericas Zemmouras (Erikas Zemūras) viešai pareiškė, jog LGBT mažuma Prancūzijoje bando priversti visuomenę gyventi taip, kaip dauguma jos visuomenės nepritaria.

Televiziniuose debatuose E. Zemmouras susitiko su Prancūzijos Lyčių lygybės ministre, Elisabeth Moreno, kuri pareiškė, jog jokios LGBT ideologijos nėra, yra tik asmenys kurie yra heteroseksualūs ir homoseksualūs. Į tai E. Zemmouras atsakė pareikšdamas, kad LGBT mažuma „sukuria spaudimą visuomenei, norėdama ją pakeisti ir revoliucionizuoti, o tai yra žalingas veikimas. Įstatymai dėl gėjų santuokų, kuriuos jūs priėmėt, čia akivaizdus LGBT lobizmo spaudimo pavyzdys“.

Daktarai yra pakraupę nuo skaičiaus vaikų, kurie kartu su savo tėvais ateina į klinikas su prašymais pakeisti jiems lytį

Zemmouras pažymėjo, kad Moreno vadovavimo metu išaugo vaikų, norinčių pasikeisti lytį skaičius. „Daktarai yra pakraupę nuo skaičiaus vaikų, kurie kartu su savo tėvais ateina į klinikas su prašymais pakeisti jiems lytį. Tai yra nusikaltimas, ponia Moreno!“, – sakė Ericas Zemmouras.

Kalbėdami apie LGBT propagandą ir vyrų bei moterų lygybės klausimus, E. Zemmouras teigė visiškai nesutinkantis su žymiosios prancūzų feministės fraze, jog „Moterimi yra negimstama, o tampama“. „Vyras tampa vyru, kai jis gimsta vyru, moteris tampa moterimi taip pat gimimo metu“, – nukirto kandidatas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte