E. Muskas užblokavo paskyrą, pasidalinusią „pasididžiavimo pedofilija” vėliava

ŠaltinisSUMMIT NEWS

„Twitter” savininkas Elonas Muskas sustabdė asmens, paskelbusio „Potraukio vaikams pasididžiavimo vėliavą”(„Youth Attracted Person (YAP) pride flag”) paskyrą, komentuodamas, kad toks turinys „šioje platformoje netoleruojamas”.

Asmuo paskelbė pedofilijos spalvų vėliavą ir pakomentavo, kad ji buvo sukurta balandžio 25-ąją, „Alisos dienai”, kuri yra pedofilų pripažįstama „pasididžiavimo diena”.

Įraše buvo rašoma: „Su Alisos diena, tiems, kurie ją švenčia! Pagalvojau, kodėl gi neišnaudojus šios dienos ir neatskleidus YAP (Youth Attracted People – potraukį vaikams turinčių asmenų) pasididžiavimo vėliavos, kurią sukūriau beveik prieš metus?”

Ji buvo sukurta balandžio 25-ąją, „Alisos dienai”, kuri yra pedofilų pripažįstama „pasididžiavimo diena”

„Norėjau nukrypti nuo dažnai naudojamo horizontalių juostų motyvo, bet tik šiek tiek. Norėjau išsaugoti šiek tiek pažįstamumo”, – rašė @zeebdemon pasivadinusi paskyra.

Šis Musko žingsnis žengtas po to, kai jis pareiškėm kad reikia įkalinti tėvus ir gydytojus, kurie vaikams atlieka lyties keitimo operacijas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. Homoseksualizmo įteisinimas švabomasonų planuose tik pirmas žingsnis – toliau kaip matome seka siekis įteisinti visas kitas Šventajame Rašte įvardijamas lytines nuodėmes. Matome, kad davosomasonai dabar jau imasi pedofilijos iškrypimo įteisinimom jungtinės tautos jau svarsto įstatymus, kurie tai padaytų. Manau po kurio laiko švabomasonų bus bandoma įteisinti ir zoofiliją.
    Nei viena nuodėmė, kuri yra įvardinta Šventajame Rašte negali būti įteisinta.
    Šventajame Rašte rašoma, kad vyras ir moteris sudaro šeimą, taip turi ir būti.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte