Dievo meilės liudytojas Terlas Bryantas: klausyti – šiandien vienas didžiausių iššūkių krikščionims

Kauno arkivyskupija praneša, kad vasario 25 d. įvyko antrasis nuotolinis „Šv. Juozapo paslapties“ ciklo susitikimas. Tokius susitikimus rengia VDU akademinės bei kurijos sielovados bendradarbiai. Jų metu vyksta tarptautiniai pokalbiai su skirtingų šalių ir tikėjimo patirčių vyrais. Pokalbių tikslas yra naujai atrasti šventąjį Juozapą, šiuolaikinio žmogaus žvilgsniu.

Kaip Kauno arkivyskupija rašo, antrasis susitikimas vyko su muzikantu, būgnų ir perkusijos virtuozu bei Dievo meilės liudytoju Terlu Bryantu iš Didžiosios Britanijos. Jo metu skambėjo būgnai, kaip ir prieš kelerius metus „Žalgirio“ arenoje švenčiant „Valentino dieną KITAIP“. Terlas Bryantas dar prisimenamas ir iš Misijų savaitės Kaune 2019 m. rudenį.

Kaip rašoma arkivyskupijos internetiniame puslapyje, Terlas Bryantas sveikino bičiulius Lietuvoje: ne tik vėl mušė būgnus, bet ir liudijo savo gyvenimo istoriją. „Šis šešių vaikų tėvas šiandien sako, jog Juozapo pavyzdys padėjo jam paauglišką, rokenrolišką jaunystę perkeisti į gerąją šeimos patirtį, išmokti prisiimti užgriuvusią atsakomybę. Juozapas nepaisė savo aplinkos nepritarimo, neklausė žmonių nuomonių. Kai aplinka Juozapą spaudė paleisti Mariją, laukiančią kūdikio, galbūt ir jam buvo kilę abejonių: „Į ką aš čia įsivėliau?“ Tačiau Dievo Dvasia jam padėjo. Jis turėjo svajonę ir paklausė Dievo, sekė paskui savo sužadėtinę Mariją, ir tai padėjo įvykti jų šventajai istorijai.“ Terlas mano, kad „šiame gyvenime neverta pernelyg pasitikėti savo amatu, klausytis peršamų nuomonių – reikia nepamiršti ir svajonių kartu su Dievu.“

„Klausyti – šiandien vienas didžiausių iššūkių krikščionims. Tai šiek tiek rizikinga, tačiau sekite Jėzumi. Nereikia maišto – reikia atsidavimo Dievui“, – dalijosi T. Bryantas, kviesdamas gyventi atsiliepiant Šventajai Dvasiai, kaip tai darė Juozapas, kurio asmenyje sakė matantis daug aktualių dalykų šiandien.

Klausyti – šiandien vienas didžiausių iššūkių krikščionims. Tai šiek tiek rizikinga, tačiau sekite Jėzumi. Nereikia maišto – reikia atsidavimo Dievui.

„Atsakydamas į transliacijos dalyvių klausimus, svečias, kuris yra ir žinomas evangelizuotojas, palietė bendravimo su netikinčiaisiais temą. Jis minėjo, jog mes, deja, nesame mokomi gerbti kitų žmonių įsitikinimų. Šiais laikais netikintys žmonės į krikščionis žiūri gana įtariai, tad labai svarbu bendrauti pagarbiai ir geranoriškai, kad mums pavyktų susikalbėti”, – pasakojama apie susitikimą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte