Didysis penktadienis Vatikane: vaikų Kryžiaus kelio malda

ŠaltinisVATICAN NEWS

Vaikai iš Italijos parengė 14 meditacijų Didžiojo penktadienio Kryžiaus keliui Vatikane. Vieni vaikai priklauso skautų grupei Folinjo mieste, Umbrijoje. Kiti – Šventųjų Ugandos kankinių parapijai Romos mieste.

Vaikų meditacijos prasidės bendra jų malda. 

„Brangus Jėzau,

Tu žinai, kad ir mes, vaikai, nešame kryžius, kurie nėra lengvesni ar sunkesni už suaugusiųjų, tačiau yra tikri ir mūsų kryžiai, kurių svorį jaučiame ir naktį. Tik Tu tai žinai ir rimtai į tai žiūri. Tik Tu.

Tik Tu žinai, kaip sunku išmokti nebijoti tamsos ir vienatvės. Tik Tu žinai, kai sunku kiekvieną rytą pabusti šlapioje lovoje. Tik Tu žinai, kaip sunku nesugebėti gerai kalbėtis su kitais, greitai mąstyti ir viską gerai numatyti. Tik Tu žinai, kaip sunku matyti savo tėvus besivaidijančius, trankančius durimis, nekalbančius ilgomis dienomis. Tik Tu žinai, kaip sunku atsidurti kitų juokelių centre ir pastebėti, kad nebesi kviečiamas į šventes. Tik Tu žinai, ką reiškia būti neturtingam, kai tenka atsisakyti to, ką turi mano draugai. Tik Tu žinai, kaip sunku atsikratyti paslapties, kuri mane taip skaudina, ir nežinoti, kam ją pasakyti dėl baimės būti išduotam, apkaltintam, kad tavimi nepatikės.

Brangus gerasis Jėzau, Tu buvai vaikas, kaip ir aš. Ir Tu žaidei, turbūt pargriuvai ir užsigavai. Ir Tu ėjai į mokyklą ir galbūt ne visus uždavinius Tau pasisekė gerai išspręsti. Ir Tu turėjai mamą ir tėtį, ir žinai, kad kartais nenoriu paklusti, kai liepia atlikti namų darbus, išnešti šiukšles, pasikloti iš naujo lovą, susitvarkyti kambarį. Ir Tu ėjai į katekizmo pamokas ir žinai, jog ne visada ten einu su dideliu džiaugsmu.

Mano brangus gerasis Jėzau, Tu labai gerai žinai, kad pasaulyje yra vaikų, kurie neturi ko valgyti, negali lankyti mokyklos, yra išnaudojami ir priversti kariauti.

Padėk mums kiekvieną dieną nešti savo kryžius, kaip ir Tu nešei savo. Padėk tapti vis geresniais ir būti tokiais, kokiais nori, kad būtume. Tau dėkoju, nes visada buvai šalia, niekada manęs nepalieki, ypač kai bijau, nes davei man angelą sargą, kuris kiekvieną dieną mane saugo ir apšviečia. Amen.“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis