Dar vienas Kanados miestas sulauks demonstracijų prieš COVID-19 suvaržymus

ŠaltinisGLOBAL NEWS

Dar vienas Kanados miestas savaitgalį sulauks „laisvės konvojaus“.

Kvebeko (Kanada) premjeras François Legault (Fransua Lego) sako esąs įsitikinęs, kad šį savaitgalį Kvebeke planuojamas sunkvežimių vairuotojų protestas prieš COVID-19 pandeminius suvaržymus nebus toks pats griausmingas kaip Otavoje.

Penktadienį F. Legault žurnalistams sakė, kad valdžios institucijos netoleruos sunkvežimių, trukdančių vietiniams gyventojams judėti mieste ir dalyvauti žiemos karnavale.

Jis sako, kad provincijos sostinėje nebus toleruojama apgultis, o vilkikai yra pasirengę pašalinti sunkiasvores transporto priemones, dalyvaujančias demonstracijoje, kurią įkvėpė prieš savaitę prasidėjęs protestas prie Parlamento kalvos Otavoje.

Premjeras sako, kad nė vienas iš posėdžiaujančių įstatymų leidžiamosios valdžios narių nesutiko susitikti su protestuotojais.

Grupė, organizuojanti sunkvežimių koloną iš Cote-Nord regiono, sakė, kad jų protestas prasidės 17 val.

Kvebeko miesto meras Bruno Marchand’as (Bruno Maršandas) sako, kad ketvirtadienį atvykę protestuotojai elgėsi pagarbiai, ir ragina juos tokiais išlikti.

Laukdama demonstrantų, policija sustiprino savo pajėgas prie valdžios institucijų ir aplink jas, o meras sako, kad policija yra pasirengusi bet kokiems galimiems atvejams.

Ketvirtadienį kai kurie sunkvežimiai atvyko triukšmingai, tačiau Legault sako, kad, kiek jam buvo pasakyta, viskas vyksta gerai.

„Taip, jie gali perduoti žinią, bet mes nesutiksime, kad jie kištųsi į normalų piliečių gyvenimą“, – sakė premjeras Legault.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Pasakėlių pasakėlės. Frankfurte kiekvieną šeštadienį vyksta nedakepėlių antivakserių ir anticovidininkų demonstracijos. Įpykę gyventojai pasiskundė policijai, kad antivakserius išvytų už miesto ir anie daugiau netrukdytų miesto gyvenimui.

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte