D. Britanijoje moteris padavė mokyklą į teismą dėl sūnaus vertimo dalyvauti LGBT renginyje

D. Britanijos gyventoja Izzy Montague padavė į teismą buvusią savo sūnaus pradinę mokykla dėl to, kad 2018 m. ši mokykla privertė jos 4 metų sūnų dalyvauti LGBT renginyje. Moteris teikia, kad tai buvo padaryta prieš jos valią ir šeimos religinius įsitikinimus. Po to moteris perkėlė vaiką į kitą mokymo įstaigą ir pateikė teismui ieškinį.

D. Britanijoje gyvenanti krikščionė motina bylinėjasi su „Heavers Farm Primary“ mokykla dėl LGBT renginio, kuriame buvo priverstas dalyvauti jos sūnus. Moteris teikia, kad mokykla neleido atsisakyti jos sūnui dalyvauti renginyje, nepaisant šeimos religinių įsitikinimų.

Byla bus nagrinėjama Londono centriniame apygardos teisme.

„Aš neketinau sustabdyti LGBT renginio“, – sakė ji teismui. „Aš tiesiog norėjau, kad mano vaikas toje mokykloje gautų išsilavinimą, o ne būtų ideologiškai indoktrinuotas“.

Pasak moteris, ji laikosi šios pozicijos, kad padidintų tėvų informuotumą apie tai, kas vyksta šalies pradinėse mokyklose. „Nenoriu, kad kiti patirtų tai, ką tenka man patirti“, – sakė ji.

Teisme moteriai padės Krikščionių teisinis centras.

„Atrodo, kad tie, kurie garsiausiai kalba apie toleranciją ir įvairovę, nėra suinteresuoti tai praktikuoti. Mokyklose tėvams nesuteikiama jokia galimybė savo vaikus mokyti pagal jų religinius ir filosofinius įsitikinimus“, – apie šią bylą sakė Krikščionių teisinio centro vykdantysis direktorius Andrea Williamsas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis