Cenzūra JAV: „Twitter“ toleruoja Talibano pasisakymus, tačiau blokuoja dešiniųjų pažiūrų žurnalistus ir prezidentą D.Trumpą

Šaltinissummit.news

Jungtinėse valstijose kilo nepasitenkinimo audra, kuomet socialinių tinklų platforma „Twitter“ toliau leidžia savo informaciją platinti teroristine organizacija JAV laikomo Talibano lyderiams, tačiau toliau blokuoja buvusį prezidentą Donaldą Trumpą ir daugybę dešiniųjų pažiūrų žiniasklaidos atstovų.

Facebook ir Youtube savo ruožtu paskelbė, kad Talibano paskyras blokuos, į ką islamistinės organizacijos atstovas Zabihullah Mujahid atsakė, jog „klausimas turėtų būti užduodamas žmonėms, kurie save vadina pasauliniais kovotojais už žodžio laisvę, bet po to neleidžia dalintis informacija. Šitokie klausimai turėtų būti užduodami pačiam „Facebook“.

Teigiama, jog šio Talibano atstovo paskyra turi per 280 tūkst sekėjų „Twitter“ platformoje, jo pasisakymai dažnai cituojami ir žiniasklaidoje, o Talibanui atsiimant Afganistaną islamistai aktyviai naudojosi minėta platforma skleisdami žinias apie savo laimėjimus.

„Twitter“ į kaltinimus atsakė teigdami, kad „Talibanas ir toliau galės naudotis mūsų platforma, kol tik laikysis socialinių tinklų taisyklių“. Kol teroristinėms organizacijoms toliau suteikiama galimybė laisvai platinti savo informaciją, daugybę JAV žiniasklaidos atstovų, kaip Alex‘as Jones‘as Rogeris Stone‘as užblokuoti jau prieš keletą metų. „Joe Rogan ima interviu iš pro – amerikietiškojo Alex‘o Jones‘o ir „Twitter“ bando jį užblokuoti, sakydami, kad jis kalbina ekstremistus. Tuo pačiu metu Talibanas laisvai platina savo propagandą, – rašo komentatorius Mike Cernovich.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis