Br. Paulius Vaineikis: šaukiu aš tautą nuodėmės užguitą

Darosi akivaizdu, kad Lietuvoje esame atsidūrę prie kultūrinio, vertybinio karo slenksčio. Vakar Lietuvos žmogaus teisių centras savo feisbuko paskyroje paskelbė Kretingos Pranciškonų gimnazijos kapeliono br. Pauliaus Vaineikio per adventą pasakytos homilijos ištrauką, kurioje brolis neigiamai atsiliepė apie LGBT veiklą. Įrašas, kuris buvo atsakomoji reakcija į P. Vaineikio raginimus pasirašyti peticijas, plačiai paplito socialiniame tinkle ir susilaukė daugybės vertinimų.

Feisbuke išplatintame įraše teigiama, kad piliečiai piktinasi tuo, kaip dalis kunigų atsiliepia apie LGBT bendruomenę. Teigiama, kad tiek tikintys, tiek netikintys besiskundžiantieji nesupranta Bažnyčios narių vartojamų žodžių, jaučiasi atstumti ir pažeminti. Įrašas palydimas br. P. Vaineikio homilijos ištrauka. „Kada pasaulis, mes sakom, šėtonas, susimokė, netgi politiniu lygmeniu, iškreipti žmogaus prigimtį. Kada per Lietuvos, per LRT, mokina iškrypėliai, taip šviesiai tiesiai galiu pasakyti, iškrypėliai, LGBT‘ešnikai, mokina mus, kas mes esam. Kad, pasirodo, berniukai, tai jau nebėra berniukai, vyrai, pasirodo, nėra vyrai, kad mergaitės nėra mergaitės, moterys nėra moterys, bet galas žino kas. Įsivaizduojate? Kada valstybiniu lygmeniu bando įsiveržti į mokyklas ir mokinti amoralių dalykų“ – kalbėjo P. Vaineikis.

Ištrauka iš br. Pauliaus Vaineikio homilijos per adventą

Šį rytą br. P. Vaineikis ant Lietuvos žmogaus teisių centro feisbuko sienos išplatino ironišką savo atsaką. Pateikiame visą tekstą (kalba netaisyta):

„ŠAUKIU AŠ TAUTĄ NUODĖMĖS UŽGUITĄ…

Atsakymas žmogaus teisių centro „ekspertams“, LRT, Lietuvos Ryto, 15min, TV3, „laisvės“partijos ir visiems kurie IŠKREIPIA Tiesą. (Iš čia kyla žodis – „iškrypėliai“)

Esu jūsų pažemintas! Jūs sutrypėte visas mano socialinės lyties, požiūrio į pasaulį, į LTseimą, į meilę LGBT ir laisvės… (atsiprašau) į mano vaivorykštės partiją. Kaip jūs išdrįsote homofobiškai mane išvadinti „kunigu“ (jūs pavartojote tą bjaurią, purviną vyrišką giminę) pažeisdami mano lytišką susiorientavimą – tą nuostabią Adventinę dieną BŪTI AVATARU!!!

Jūs ką?! Nematėte, kaip aš stengiausi pasipuošti ir būti bent kiek į jus panašus – trans/lezb/Continental/Gay/Space/KalėdųEglutės ORIENTACIJOS!!! O AKINIAI, mano vaivorykštiniai RAINBOW akiniai, kuriai aš norėjau suprasti jūsų HOMOsapiens pasaulį!!!

Jūs net neįsivaizduojat, kaip užgauliai pavadinote mano pirmąjį pamokslą pasakyta jūsų – žmonių gimtąja kalba: „plūdu“!

SIAUBAS! Man tiesiog trūksta avatariškų žodžių išreikšti pasipiktinimui ir nuostabai su kokia NETOLERANCIJA jūs žiūrite į kitaip atrodantį, kalbantį, galvojantį?! Jūs patys tikriausi AVATAROFOBAI! Ir dar drįstate mane vadinti „homofobu“! Mane, kuris su tokia meile jums – HOMAI stengiausi padaryti Šventę!

ĮSIDĖMĖKIT, tai pati baisiausia HATE SPEECH kalba, kurią galėjau patirti aš – mažasis avataras!

Kad jumis UŽBANINTŲ visi pasaulio socialiniai tinklai!!!

Negana to jūs, ruošiatės kitą mėnesį patvirtinti kažkokią stabuburbulo konvenciją, kuria norite visiškai sunaikinti MANO, kaip įtin retos seksualinės – avatariškos mažumos teises! Patys, šlykščiausiu – gyvatišku būdu, niekam nesakant, tyliai, nuslepiant nuo tos gražios Konvencijos Autorių, kurie nuoširdžiai dirbo eilę metų, kad apgintų jūsų HETERO primatų – moteriškas teises nuo smurto, įkišote savo GENDER-pirlį-tirlį, o mane avatarine mažumą, PAMIRŠOTE!?

JŪS – Begėdžiai, be sąžinės! Aš tikrai dabar pasiskųsiu jūsų tarptautinėms homų teisėms! Jus visus atleis iš darbo ir visų Seimo, ministrų pareigų!

Gerai Apie jus toks vienas Homas apaštalas Paulius rašė:

„Jūs pilni visokio neteisumo, piktybės, godulystės ir piktumo, pilni pavydo, ŽUDYNIŲ, nesantaikos, klastingumo, paniekos, apkalbų!

Jūs – šmeižikai, Dievo nekentėjai, akiplėšos, išpuikėliai, pagyrūnai, IŠRADINGI PIKTADARIAI, neklausantys tėvų, neprotingi, neištikimi, BE MEILĖS, negailestingi! Nors žinot Dievo sprendimą, jog visą tai darantys VERTI MIRTIES, jūs ne tik patys taip darot, bet ir palaikot taip darančius“! (pagal Rom 1,29-32)

Hei, mieli HOMO: „Argi Aš trokštu, kad nedorėlis mirtų, o ne kad grįžtų iš savo kelio ir gyventų? Tai Viešpaties DIEVO (Visatos Avataro) ŽODIS“ (Ez 18,23)

Ir dar! Labai RIMTAI: perspėju, kad turite nebedaug laiko! Neerzinkite Dievo ir Lietuvių tautos su savo visoms GENDERIZMO, nesamonėm. Kviečiu visus kurie išdavėt Tėvynę, pardavėt Lietuvos vaikus, jaunimą ir šeimas šėtonui (nesvarbu raudonam, rudam, žaliam ar vaivorykštiniam) nuoširdžiai daryti atgailą!

Neerzinkite Dievo ir lietuvių tautos su savo visomis genderizmo nesąmonėmis.

Gavėnia – Dievo Malonės laikas visiems daryti atgailą, palikti nuodėmę, grįžti pas Viešpatį!

(Jei kam nors, skaitant užėjo noras mane pasiųsti ant „trijų raidžių“, primenu, kad yra toks kurortas Peru valstybėje, paprašysiu nupirkti ir bilietą!)

Jei kas manot jog šiandien gali likti neautralūs ir tavęs „stambulo konvencija“ nepalies, pasakysiu pranašystę, atsitiks, kaip 1940m:

„Kai žmogiškos kančios bedugnėje atsiskleidė melas, žmonės TIK TADA suvokė: mus apgavo! Leidomės būti apgauti nacių, bolševikų. Ne, tai nebuvo tiesa, tai buvo baisus tiesos IŠKREIPIMAS!

Siekiant pateisinti ir išlaikyti klikos DIKTATORIŠKĄ valdžią, blogis nuo vaikystės mums buvo pateikiamas, kaip gėris. Diktatoriai žino: blogį būtina vadinti „gėriu“, nes žmogus nori gyventi dėl gėrio…“ (G.Kuby „Gender revoliucija).

…ŠAUKIU AŠ TAUTĄ NUODĖMĖS UŽGUITĄ!

Mažesnysis brolisAVATARAS OFM

Žiniasklaidai keliant diskusijas, nuo br. P. Vaineikio žodžių atsiribojo Kretingos Pranciškonų gimnazijos vadovybė. „Aš visiškai atsiriboju nuo tokių pareiškimų. Tai nėra nei mano, nei gimnazijos pozicija. Tai yra nepriimtina ir nepagarbu. Kalbėjau su juo ir visiškai nesuprantu, kas čia vyksta. Griežtai atsiribojame“, – portalui Lrytas.lt sakė A.Virbalis.

Laikmetis.lt pabandė susisiekti su gimnazijos direktoriumi ir gauti jo komentarą apie susiklosčiusią situaciją. Deja, direktorius SMS žinute atsakė „nekomentuosiu“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

23 KOMENTARAI

 1. Visiškai prisijungiu prie br. Pauliaus išsakytos nuomonės. Senai laikas prabusti normaliems žmonėms. Labai gerai, kad bažnyčios tarnai, kaip ir ankščiau dalyvavę sukilimuose už Lietuvos laisvę, taip ir dabar kovoja prieš LGBT marą. Ši kova taip pat sunki ir pavojinga, nes mūsų vadžiažmogiai užsikrėtę vaivorykštine bacila.

 2. Realybė yra tokia, kokia yra, patinka mums ar ne. Kalbėkime, priimkime sprendimus ir elkimės pagal sąžinę.
  Lenkiu galvą prieš br. Paulių, nes pats, greičiausiai, kalbėčiau kaip gimnazijos direktorius. Ačiū

 3. Savo nuožiūra manau atsistatydinti turėjo direktorius, bet buvo atleistas kapelionas. Žinoma ne dėl „Pauliaus bandymo paliesti p*liuojančią žaizdą“, bet dėl Katalikiško identiteto neįdiegimo/pamatų sutvirtinimo per tiek laiko! Kaip ir vienam žmogui minėjau, dabar iš Pauliaus bandoma padaryti „pavyzdį“.

 4. Savo nuožiūra manau atsistatydinti turėjo direktorius, bet buvo atleistas kapelionas. Žinoma ne dėl „Pauliaus bandymo paliesti p*liuojančią žaizdą“, bet dėl Katalikiško identiteto neįdiegimo/pamatų sutvirtinimo per tiek laiko! Kaip ir vienam žmogui minėjau, dabar iš Pauliaus bandoma padaryti „pavyzdį“.

 5. Žemai lenkiu galvą Br. Pauliaus Vaineikio krikščioniškai išminčiai. O gerbdama mokyklos Direktorių, sukviesčiau Liliputus – visos mokyklos mokinius ir jų Tėvus, ir prašmatniai paguldytą ir pritvirtintą, kaip Guliverį, iškilmingai parodyčiau visai Lietuvai, iš pagarbos nešant per visą Kretingą. Juk tokiais Guliveriais verta didžiuotis prieš Europą.

 6. Žemai lenkiu galvą Br. Pauliaus Vaineikio krikščioniškai išminčiai. O gerbdama mokyklos Direktorių, sukviesčiau Liliputus – visos mokyklos mokinius ir jų Tėvus, ir prašmatniai paguldytą ir pritvirtintą Direktorių, kaip Guliverį, iškilmingai parodyčiau visai Lietuvai, iš pagarbos nešant per visą Kretingą. Juk tokiais Guliveriais verta didžiuotis prieš Europą.

 7. Kai homilijomis vadinamos užstalės blevyzgos. Toks žmogus, be abejo, negalėjo nieko krikščioniško gimnazijos mokinių išmokyti ir pelnytai buvo atleistas.

 8. Saunuolis, smagiau gyventi zinant, kad yra tokiu zmoniu.Cia kaip pokary-greit nesokantys pagal ju muzikele busim disidentais.Laikykimes.Istremti ner i kur, ka su mumis bepadarys.Skirs baudas kuriu negalesim issimoketi, gal atims namus.Nieko tokio-gyveno zmones ir zeminese

 9. Didžiuojuosi br.Paulium- taip ir toliau.Atrodo,tokių drąsių žmonių-nebijančių pastovėti už savo įsitikinimus-nedaug Lietuvoj.O tas pranciškonų gimnazijos direktorius-vargšas,toli gražu ne drąsuolis,pabijojo pakomentuoti savo sprendimą.O kur principai,pilietiška pažiūra į viską?Tegu jis tik įsivaizduoja,kad vaivorykštinis jaunimas mokosi jų gimnazijoj.Kokia ateitis,laimė laukia tų jaunuolių?…Visgi labai yra taiklus žodis „iškrypėliai“:ne tiesūs,normalūs,bet iškrypę iš normos.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte