Br. Paulius Vaineikis OFM kviečia maldai už genocido aukas

Br. Paulius Vaineikis OFM, Lietuvos Laisvės Kovotojų Sąjungos kapelionas, birželio 15 d. 15val. Vilniuje prie skulptūros „Žinia“ (šalia M. Mažvydo bibliotekos) kviečia į Tautos genocido 80-mečio minėjimo tęsinį.

Kaip brolis rašo savo feisbuko paskyroje, tai bus „nuostabus vilties ir gedulo 80 metų minėjimo renginys“. Br. Paulius iš anksto dėkoja organizatoriams: „Aukštas lygis, pagarba“.

„Prisiminsime 1940.06.15 sovietų įsiveržimo ir Lietuvos okupacijos, bei bolševikų agresijos prieš Lietuvos žmones gedulo dieną“, – primena įsimintiną Lietuvai datą brolis.

„Melsimės Dievo Gailestingumo vainikėlį, rožinį, giedosime giesmes. Prašysim Dievo Gailestingumo deportuotiems į gulagus, į užsienius, žuvusiems, nukankintiems už Lietuvos laisvę“, – apie renginio eigą pasakoja brolis.

Maldos intencijos bus šios: „Melsimės už Tautos priešus, apgautus ir suvedžiotus Lietuvos valdžios žmones, ministrus, Seimo narius, politikus“.

„Iš Jozuės knygos 6,2 – 5. Viešpats tarė Jozuei: „Žiūrėk, atiduosiu į tavo rankas Jerichą, jo karalių ir užgrūdintus vyrus. Težygiuoja aplink miestą visi jūsų kariai, apeidami aplink miestą vieną kartą. Taip darykite šešias dienas. Septyni kunigai, eidami pirma Skrynios, tesineša septynis avino rago trimitus. O septintą dieną, kunigams pučiant ragus, apeisite aplink miestą septynis kartus. Pasigirdus ilgam rago garsui, kai tik išgirsite tą rago balsą, visi žmonės sušuks galingu šauksmu. Tada miesto sienų mūrai staiga nugrius, žmonės veršis pirmyn, kiekvienas iš savo vietos“, – tokiai žodžiais jungtis maldai kvietimą užbaigia brolis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

10 KOMENTARAI

  1. Gailestingumo vainikelis lenkiskas, kovalskos, lenku okupuotame Vilniuje laikmecio, taigi lublino unijos pasekmes juntamos iki siol. Saknys pakirstos..

    • Kur tai parašyta, kad jis yra kurios nors tautos? Gal kažkam pavydas bambą graužia, kad Jėzus nusprendė šv. Faustinai padiktuoti jį Vilniuje, o ne Varšuvoje …. Gal vis tik Vilnius buvo tas išrinktasis miestas?

      • Vilnius buvo lenku neteisetai okupuotas, du popieziai jos kulta buvo uzdraude, lenkas popiezius draudima panaikino, ji emigravo i Lenkija po Vilniaus grazinimo Lietuvai.. du skirtingi paveikslai Lenkijoje ir Vilniuje..

  2. Ne Lukiškių aikštėje, o “ 06.15d. 15val. Vilniuje prie skulptūros „Žinia“ (šalia M.Mažvydo bibliotekos), kviečiu į Tautos genocido 80-mečio TĘSINĮ. Prisiminsime 1940.06.15 sovietų įsiveržimo ir Lietuvos okupacijos, bei bolševikų agresijos prieš Lietuvos žmones gedulo dieną.
    Melsimės Dievo Gailestingumo vainikėlį, rožinį, giedosime giesmes. Prašysim Dievo Gailestingumo deportuotiems į gulagus, į užsienius, žuvusiems, nukankintiems už Lietuvos Laisvę. Melsimės už Tautos priešus, apgautus ir suvedžiotus LT valdžios žmones, ministrus, seimo narius, politikus.“

  3. Br. Pauliui. Būtina melstis, nes tik su Dievo pagalba mes būsime stiprūs. Kaip per gegužės 15 mitingą pakėlė dvasią kun. Arnoldo Valkausko pasiūlyta malda, taip ir dabar, pirmiausia, karštai pasimelskime. O Vainikėlis, tai Jėzaus mums padovanota malda per šv. ses. Faustiną ir ne bet kur, bet čia, Vilniuje.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis