Br. P. Vaineikis advento penktadieniais kviečia jungtis į maldos akciją

Kiekvieną penktadienį nuo 14 iki 16 val. Kretingoje brolis Paulius Vaineikis OFM kviečia į maldos akciją, kurios intencija – dėkoti, atsiprašyti už nuodėmes, melstis, kad liautųsi pandemija bei jos sukeltos krizės ir būtų panaikintos jos priežastys. Ši maldos akcija turėtų tęstis ir po advento, kol bus matomi rezultatai.

Organizatoriai viliasi, kad kretingiškių pavyzdžiu gali pasekti ir kitos parapijos bei bendruomenės.

Ši maldos akcija yra tąsa žygio, kurį brolis pranciškonas organizavo prieš adventą. Tuomet maldininkai aplankė kiekvieną savo miesto rajoną ir kasdien besimelsdami ir giedodami nueidavo po aštuonis kilometrus.

Paklausėme br. P. Vaineikio, kas paskatino organizuoti toliau maldos akciją ir per adventą?

„Troškimas paskleisti daugiau šviesos, vilties, meilės tiek Kretingos mieste, tiek Lietuvoje! Tai padėkos žygis už tiek daug gautų Dievo malonių per tuos daugiau nei 30 laisvės ir gerovės metų! Daug visko prašome ir reikalaujame iš Dievo bei iš kitų, ir tiek mažai dėkojame už tą gėrį ir palaiminimus, kurių tiek apstu aplink mus!“, – sakė pranciškonas. 

Br. Paulius Vaineikis / Dalyvių nuotr.

Jis tęsia: „Pakilau šiam maldos ir atgailos žygiui, nes suvokiau, kad pirmiausia pats turiu atsiversti, atgailauti, ir tik tada galiu tikėtis, kad Viešpats pašalins pandemijos ir Lietuvą ištikusios krizės priežastį. 

Pirmiausia pats turiu atsiversti, atgailauti, ir tik tada galiu tikėtis, kad Viešpats pašalins pandemijos ir Lietuvą ištikusios krizės priežastį. 

Šis maldos, padėkos, atgailos žygis kartu yra Evangelijos – Džiugiosios naujienos skelbimas pasauliui, kad Dievas mus myli ir laukia mūsų sugrįžtančių pas Jį.“ 

Naudodamiesi proga pasiteiravome, kaip žmonėms geriausia minėti adventą?

„Adventas yra laukimas grįžtančio Kristaus savo šlovėje. Tai ne šiaip sentimentalus, mielas prakartėlėje gimusio gražaus Vaikelio prisiminimas, bet rimtas pasiruošimas tinkamai pasitikti Karalių, Šeimininką, kuris prieš iškeliaudamas pas Tėvą mums vietos paruošti paliko eilę namų darbų.

Advento minėjimas tai atsakingas, kasdienis Biblijos skaitymas, tikrinimas ar viską atlikau teisingai, ar talentai, minos, apie kurias Jėzus kalbėjo savo mokiniams tinkamai investuotos, ar atnešė pelno, vaisių?“, – retoriškai klausia brolis.

„Tai galimybė prisipildyti aliejaus žibintams ir įsigyti papildomų kanistrų, kad užtektų šviesos ilgam. Konkrečiai tai kvietimas visiems Lietuvos gyventojams, palikti nuodėmes, tamsos darbus, prieiti išpažinties, susitaikyti su visais, sekmadieniais vėl grįžti į bažnyčias švęsti Eucharistijos ir priimti Komuniją“, – sako brolis.

„Tai organizuoti ir daryti konkrečius meilės artimui darbus. Nes grįžęs Viešpats mus vertins, teis pagal meilės darbus: „Ką padarėte vienam iš šitų mažiausiųjų mano brolių, tą padarėte man“ (Mt 25,40)

Jei laikysimės šių gairių, įvykdysime elementarų teisingumą, tuomet garantuoju kiekvienam Dievo pažado išsipildymą, kad į mūsų namus šiandien ateis išganymas (Lk 19, 9)“, – užbaigia brolis P. Vaineikis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

9 KOMENTARAI

 1. Būtina melsti Dievą Tėvą, Jėzaus Kristaus vardu, kad pašalintų nuo mūsų, nuo Lietuvos žmonių, Seimo narių, vyriausybės piktąją dvasią. Kasdien kalbėtume Tėve mūsų, nes tai pati geriausia malda mums paliktą pačio Jėzaus.

 2. Tikria verta už tai pagirti br. Paulių ir jam padėkoti už puikią iniciatyvą! Respect !
  Būtų gerai, kad ir kitos parapijos prisijungtų.

 3. Nuoširdžiausias Ačiū ♥️
  br.Pauliui
  Tai Tiesos ,Meilės ,Vilties, Tikėjimo šauklys
  Linkiu daugiau tokių kunigų ir vienuolių
  Telaimina jus Dievas br.Pauliau
  šauklys

 4. Br. Paulius – tai nenurimstatntis, nenutildomas tiesos skelbėjas. Dėkoju gerajam Dievui už didžią malonę, kad turime tokių kunigų, kurie klauso ir seka jiems įkvėptąja Dvasia.

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte