Br. Astijus. Kam reikia pasninkauti

Kiekvieną gavėnios dieną, mus palydės Klaipėdos Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno broliai, o sekmadieniais – vyskupas Algirdas Jurevičius.

Pasninkas yra Jėzaus laukimas, Jo troškimas. Tai yra tikrasis pasninkas. „Pasninkas tai yra alkis gyvybės versmės”, – sako brolis.

Kviečiame pasiklausyti.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

5 KOMENTARAI

  1. atsiprašau, kad įsiveržiau į br. Astijaus temą, bet noriu redakcijos paklausti: kodėl cenzūruojami komentarai? Ar tai Glavlito palikuonys, ar new age atmaina medijose?
    Kodėl užblokuoti komentarai po str. „Žymus teologas Tomašas Halikas…” Tai ne vienintelis str,. kurio negalima komentuoti. Čia, kaip suprantu, yra privatus portalas su savo „paniatkėmis”?

  2. ir dar kartą atiprašau, bet noriu turėti auditoriją, tad noriu pasidalinti savo dar kartą nsupratimais:
    vėl užblokuoti komentarai Laikmetyje ir kitoje temoje – „Prahoje pasibaigė Europos sinodinio kelio susitikimas, paskelbta deklaracija”. Kas čia darosi po galais? Arba jūs turėkite savo portalą sau, arba prikaskite liežuvius ir paklausykite kitos nuomonės. Nebematau jokios krikščioniškos tolenrancijos anei žodžio laisvės. Darotės panašūs į „putinistus”, smaugiančius nepatinkančius komentarus. Fui…

  3. „Pasninkas yra alkis gyvybės versmės”, sako br.Astijus. Kur gi toji Laikmečio versmė, teikianti gyvybę? Kur jo minties gelmė ir įvairovė?

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte