Baltieji rūmai: E. Musko išpuoliai prieš A. Fauci „neįtikėtinai pavojingi“

ŠaltinisBNS

Baltieji rūmai pirmadienį pasmerkė milijardieriaus Elono Musko (Ylono Masko) raginimą patraukti baudžiamojon atsakomybėn Jungtinių Valstijų infekcinių ligų ekspertą Anthony Fauci (Entonį Faučį), kuris daugeliui dešiniųjų kelia neapykantą dėl COVID-19 pandemijos.

„Šie asmeniniai išpuoliai, kuriuos matome, yra neįtikėtinai pavojingi“, – sakė Baltųjų rūmų atstovė spaudai Karine Jean-Pierre (Karin Žan Pjer), reaguodama į savaitgalį pasirodžiusį E. Musko įrašą socialiniame tinkle „Twitter“, sparčiai paplitusį po internetą.

„Jie bjaurūs ir atitrūkę nuo realybės“, – teigė ji.

E. Muskas, tviterio savininkas, sekmadienį svetainėje paragino nubausti A. Fauci, kuris vadovavo vyriausybės pastangoms suvaldyti pandemiją, kai ji užklupo šalį 2020 metų pradžioje.

„Mano įvardžiai yra patraukti baudžiamojon atsakomybėn/Fauci“, – rašė E. Muskas, pajuokdamas populiarėjančią praktiką nurodyti pageidaujamus lytį nurodančius įvardžius.

„Mano įvardžiai yra patraukti baudžiamojon atsakomybėn/Fauci“

E. Muskas taip pat paskelbė memą, kuriame A. Fauci sako JAV prezidentui Joe Bidenui (Džo Baidenui): „Tik dar vieną uždarymą, mano karaliau…“, taip akivaizdžiai kritikuodamas koronaviruso valdymo priemones, kurių iš pradžių buvo imtasi kai kuriose šalies dalyse pirmaisiais pandemijos metais.

A. Fauci tapo konservatorių, įskaitant buvusį prezidentą Donaldą Trumpą (Donaldą Trampą), kritikos vyriausybės kovos su COVID-19 kampanijai centru, o medikas sulaukė grasinimų nužudyti, jam paskirta apsaugos komanda.

„Šie asmeniniai išpuoliai, kuriuos matome, kelia pavojų daktarui Fauci ir kitiems visuomenės sveikatos specialistams“, – sakė K. Jean-Pierre.

„Dr. Fauci dirbo vadovaujant septyniems respublikonų ir demokratų prezidentams. Negalime pamiršti, kad…. Jo darbas infekcinių ligų srityje – nuo  ŽIV/AIDS iki COVID-19 – išgelbėjo daugybę gyvybių“, – teigė ji.

„Sakyčiau, mums pasisekė, kad jis savo karjerą, gyvenimą ir išskirtinį talentą paskyrė Amerikos visuomenės sveikatai“, – sakė ji.

Respublikonų įstatymų leidėjai pažadėjo, kad sausio mėnesį perėmę Atstovų Rūmų kontrolę, apklaus A. Fauci, su vyriausiuoju imunologu ne kartą ginčijęsi dėl COVID-19 vakcinų, privalomų kaukių ir kitų su pandemija susijusių klausimų.

81 metų A. Fauci šį mėnesį turi pasitraukti iš vyriausybinių pareigų kaip J. Bideno vyriausiasis patarėjas medicinos klausimais ir Nacionalinio alergijų ir infekcinių ligų instituto, kuriam vadovavo nuo 1984 metų, direktorius.

Tikėtina, kad lapkričio mėnesį buvo paskutinis A. Fauci pasirodymas Baltuosiuose rūmuose, kai jis išpeikė blogų sveikatos patarimų plitimą internete ir teigė, kad sunkiausias dalykas, su kuriuo jam teko susidurti vadovaujant JAV kovai su COVID-19, buvo šalies poliarizacija pagal politines linijas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

6 KOMENTARAI

  1. Tai nėra išpuolis tik prieš Fauci, bet ir visus, kurie darė nusikaltimus įvesdami farmacinę diktatūrą ir propogavo vakcinaciją, įskaitant popiežių ir kinigėlius Lietuvoje.

    • Deja, nė vienas neatsiprašė ir nepanašu, kad susipratę atgailautų ar bent jau apgailestautų. Dirba avelių ganytojais kaip dirbę…

  2. Beje straipsnyje neminima, jog paskutinis Musko kaltinimas Fauciui yra dėl milijonų gyvybių su „gain of function“ ir tai nėra vien del Covid sukurto viruso.

  3. Vajėj kiek čia imunologų epidemiologų virusologų susirinkę, kaipgi dar jūsų pasaulis nepastebėjo?

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte