Austrijoje Biblijos metus užbaigs Biblijos savaitė

ŠaltinisVATICAN NEWS

Austrijoje nuo rugsėjo 24 d. iki spalio 3 d. vyks Biblijos savaitės šventė – kuri iš tiesų truks dešimt dienų – ir kuria bus užbaigiami Austrijoje pastaruosius trejus metus vykę Biblijos metai, skelbia katalikų žinių agentūra „Kathpress“.

Biblijos savaitės tema: „Kiekvienas gali priartėti prie Biblijos“. Visos Austrijos ir Tirolio parapijos, mokyklos, organizacijos ir pavieniai asmenys kviečiami savomis iniciatyvomis prisidėti prie biblinės savaitės renginių. Be konkrečių programos renginių, kiekviena krašto vyskupija paeiliui kasdien kvies internetu dalyvauti virtualiuose Biblijos savaitės renginiuose.

„Duokime gražų ženklą, kad katalikiškojoje Austrijoje Biblija vaidina svarbų vaidmenį“, – pareiškė kvietime Austrijos Biblijos draugijos vadovė Elisabeth Birnbaum.

Biblijos savaitė bus pradėta „Biblijos kelio“ renginiais – pristatymais, darbo grupėmis, šokiais, giesmėmis, pokalbiais ir žaidimais. Jie skirti visiems, visų amžiaus grupių žmonėms, kiekvienam, norinčiam atrasti Biblijos vietą savo gyvenime.

Kelios dešimtys institucijų nuo mokslo ir meno, švietimo ir pastoracijos iki labdaros ir leidybos, radijo ir spaudos kviečiamos iš savo perspektyvos pristatyti požiūrį į Bibliją. Tai įvyks sostinės Vienos senamiestyje rengiamame „Biblijos kelio“ susitikime. Be kitų jame bus atstovaujama Meno istorijos muziejui, Biblijos centrui, Katalikų jaunimo organizacijai, Vienos „Abraham“ kavinei ir „Herderio“ knygynui.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis