Atminimo kryžius Anglijoje liko nepažeistas karščių sukelto gaisro

Praėjusį mėnesį, kai Anglijoje neregėta karščio banga pasiekė nematytus rekordus, Lenheimo kaime Kento grafystėje (Anglijos pietryčiai) esančiame lauke įsiautėjo gaisras, tačiau vėliau jis stebuklingai liovėsi, kai pasiekė žemėje iškalto milžiniško atminimo kryžiaus kraštą.

Didelis kryžius buvo iškaltas lauke Pirmajame pasauliniame kare žuvusiems Lenhamo gyventojams atminti ir dėl kreidinės žemės yra baltos spalvos.

Kryžius yra 61 m. aukščio ir 21 m. ilgio, o jį prižiūri Istorinė Anglija.

Abiejų pasaulinių karų žuvusiųjų vardai iš pradžių buvo įrašyti ant dviejų paminklinių akmenų šioje vietoje, tačiau vėliau jie buvo perkelti į vietos bažnyčią.

„The Independent“ dronu nufilmuotoje medžiagoje matyti didelis išdegintos žemės plotas, kuris baigiasi prie pat kryžiaus galo.

Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip ugnis pažeidė memorialo parametrus ir išdegino dalį aplinkinės vejos, tačiau paties kryžiaus teritorijos nesudegino.

Parapijos tarybos narys Mike’as Cockettas (Maikas Koketas), kalbėdamas 2017 m. po to, kai „Historic England“ kryžių oficialiai įregistravo kaip karo memorialą, sakė, kad tai „visada yra viena pirmųjų vietų, kurias jie parodo lankytojams“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. aš matau kad greičiausiai gaisro priežastimi tapo prie kryžiaus uždegta žvakutė 😃, o vėjas pūtė nuo kryžiaus į laukus- ten ir išplatėjo juoda dėmė ražienose. Ugnis prieš vėją, kuris pūtė nuo kryžiaus į laukus, prastai pažeme eina. Taigi, kas ką nori, tas tą mato. Internete yra didesnis išdegusio ploto vaizdas, kuris patvirtina šitą mano prielaidą. Ugnis, prasidėjusi prie kryžiaus, sustojo ties žaliuojančių krūmų siena. Kaip paprasta sukurt „stebuklą“ nemąstantiems.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte