Asta Kubilienė. Apie „dūmų uždangas“ ir „krikščionis“

Vis giliau valdančiųjų bankrutavusiai politikai grimztant į  niekur – tyliai, tyliai su „dūmų uždanga“ stengiamasi prastumti narkotikų, sekso, vienos lyties santuokas ir kitus panašius įstatymus visais įmanomais būdais.

Taigi, dirba visi – Seimo „juokdariai“, „taikos balandžiai“, „bendraminčiai“, „krikščionys“ ir kiti. Plačiai pasisako neįvardinti „ekspertai“ ir „žinomi“ (nežinomi ir niekuo nenusipelnę) žmonės, valdančiuosius aptarnaujanti žiniasklaida.

Man įdomiausi – „krikščionys“.

Štai šiandien Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitete buvo svarstomas Civilinės sąjungos įstatymo projektas. Jei trumpai, tai:

„Kuo toliau, tuo mano įtarimas, kad krikdemai konservatorių partijoje yra fikcija ir apgaulė rinkėjų balsams susirinkti, tvirtinasi. Komitete svarstant civilinių sąjungų ir Saudargo „artimo ryšio“ projektus Saudargas net nepasirodė, kad savo projektą apgintų. Kreivio posėdyje balsavimui taip pat nerasta. Vietoj savęs atsiuntė liberalą Slušnį“, – feisbuke piktinosi A. Širinskienė.

Saudargas net nepasirodė, kad savo projektą apgintų. Kreivio posėdyje balsavimui taip pat nerasta. Vietoj savęs atsiuntė liberalą Slušnį

O rytoj esu pakviesta į … „vertybinę arbatėlę“. Kviečia konservatorė, „krikščionė“ L. Pociūnienė. Laiške ji rašo: „Būdama krikščionė, stengiuosi, kad mano nuomonė nesikirstų su artimo meilės įstatymu ir būtų paremta žinojimu, ką iš tiesų sako Šventasis raštas bei patikima faktine informacija, nes protą laikau brangia Dievo dovana, kuria privalu naudotis pagal paskirtį.“

Ir polemiką ji siūlo pradėti nuo:

„Ar iš tiesų kuo ilgesnis embrionų saugojimas yra pagarba gyvybei? Jei tarsime, kad embrionas turi ne tik gyvybingumo laipsnį, bet ir gyvybę…“

„Pavyzdžiui, ar dirbtinis gyvybės palaikymas žmogaus, kuris pasiruošęs keliauti anapus, arba neturi šansų išgyventi itin sunkaus sveikatos sutrikdymo, nėra neleistinas kišimasis į Dievo planą?“

„Ar iš tikrųjų partnerystės įteisinimas kelia kokį nors apčiuopiamą pavojų šeimos institutui ir mūsų šalies konstitucijai?“

Galvoju, ar kai kuriems „krikščionims“ labai, labai trūksta ekspertinių (net mokyklinio lygmens) žinių – kada atsiranda gyvybė, kada ji miršta, kada galima donorystė, ar vienos lyties santuokos neprieštarauja konstitucijai ir pan., ar tiesiog trūksta „Dievo dovanų“?

Kiti „krikščionys“ bando pasislėpdami „už dūmų uždangos“. Tiesiog, tokiu atveju visada ir visur nedalyvauja.

Treti, kaip kalbama Seimo koridoriuose, jau suvilioti, pažadėto posto ES (o po to, nors ir tvanas…).

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

9 KOMENTARAI

 1. Taip, dėl šių „krikščionių“ labiausiai ir apmaudu – suklaidino rinkėjus, demonstravo paramą prigimtinei šeimai, teikė alternatyvius projektus CS įstatymo projektui, bet lemiamais momentais tampa išdavikais. Parduoda tikėjimą, vertybes, rinkėjus, pažadus už Judo skatikus… Vardan geresnio kąsnio kažkur kitur? O ką sakysit ir darysit Amžinybėje, brangūs „krikščionys“? Kuo pateisinsit savo išdavystę? O kas, jei tos išdavystės kainą atsiimsite per savo vaikus ir anūkus? Ar neteks nagų iš apmaudo graužti, bet pataisyti klaidų jau nebus laiko? Ar drįsite į savo sąžinę pažvelgti ir į savo akis – ir veidrodyje, ir jumis tikėjusiųbei jus rinkusių žmonių akyse? Viešpatie, apšviesk jų protus ir širdis…Jie, matyt, jau nepajėgūs būti tvirti ir/ar praregėti….

 2. Vilkai prisidengę avinėlio kailiu.Kuo tokių „krikščionių“ daugiau – tuo bendruomenė turi turėti daugiau budrumo.

 3. Bet mane stebina ir rinkėjų neišmintingumas…Ar prieš rinkimus nesimatė kas čia per krikščionys?

 4. Sudėtinga rinktis, kai, atrodė, protinga moteris – L. Pociūnienė – pasiekė tokias „aukštumas“. Dar apmaudžiau, kad jos saistomos su Dievo planu. Ar P. Saudargo pozicija, svarstant jo projektą? Kaip reikia atšaukimo iš seimo įstatymo. Būtų svarbu, kad baigiantis kadencijai kiekvienas seimo narys parengtų ataskaitą, ką jis konkrečiai padarė dėl tos programos, su kurios vėliava atėjo. Galėtų tai būti internetinė prieiga, kad mąstant apie kitus rinkimus, būtų galima pamatyti darbus, o ne pažadus. Kokia seimo ar vyriausybės nario, teisėjo atsakomybė už klaidingus, Lietuvai žalingus sprendimus? Paaukštinimas?
  Ir dar, naiviai skamba teiginiai, kad siūloma kelti atlyginimus ne sau, o kitam seimui. Gal atsiras entuziastas, kuris peržiūrės seimo narių kaitą – juk didžioji dauguma yra tie patys.

 5. Ačiū straipsnio autorei. Kelkite kuo dažniau į viešumą tuos „krikščionis“ ir kitus vilkus avinėlio kailiuose. Ačiū Jums ir „valstiečių“ frakcijai – vieningai ir nuosekliai ginančiai Tautą ir Šeimą.

 6. Nes jie save laiko ne „krikščionimis“, o krikščionimis virš krikščionių.

 7. Matau, kad dabartiniai valdantieji – impotentai. Siūlau suvienyti jėgas gerbiamųjų Dagio ir Radžvilo partijoms, nes po vieną jos nesugebės įtiknti rinkėjų ir liks už borto, o tai reiškia, kad mes vėl 4 metus klausysimės valdančiųjų „jų pačių pageidavimų koncerto“…
  Broliai Kristuje, atmeskite savo nesutarimus ir imkite vienytis. Laiko dar yra!!! Vardan tos…

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte